صفحه اصلی / بازی اندروید / اکشن / Z Shelter Survival Games

Z Shelter Survival Games 1.2.29 بازی اکشن بقاء در آخرالزمان اندروید

حرفه ای بازی اکشن بقاء در آخرالزمان اندروید
5
1
 • تعداد آراء: 6
 • نظرات: 2
4.4/5 - (از 8 رای)
محبوبیت 55.2% 55.2%

اسکرین شات

4.4/5 - (از 8 رای)

[version-of-game]Z Shelter Survival Games- Survive The Last Day – دانلود بازی اکشن و بقاء آخرین روزهای بشریت تلاش برای بقاء اندروید

Z Shelter Survival Games- Survive The Last Day – ورژن جدیدی از بازی اندروید آخرین روزهای بشریت تلاش برای بقاء توسط کمپانی Joy Blitz Game برای همه دستگاه‌هایی که دارای سیستم عامل اندروید می‌باشند ، ارائه گردید. سبک بازی اکشن , بقاء می‌باشد. بازی بقاء اندروید Z Shelter Survival Games- Survive The Last Day یک گیم بی‌نظیر دیگر در سبک بازی‌های زنده ماندن و ساخت پناهگاه می‌باشد که توانسته نظرات کاربران زیادی را به خود جلب کند و شما باید در آن برای بقای خود تمام تلاشتان را کنید تا زنده بمانید.

در بازی اندروید Z Shelter Survival Games- Survive The Last Day داستان از این قرار است که زمین در صلح و آرامش بود و همه چیز روز به روز داشت بهتر می شد که ناگهان ویروسی در سراسر جهان پخش می‌شود و باعث مرگ بسیاری از انسان ها شده ولی آنها انگار نمردند بلکه تبدیل به یک موجود بی رحم و خونخوار شدند، زامبی هایی که روز به روز به جمعیتشان افزوده می شد. حال در هر کشور دولتها تصمیم گرفتند پناهگاه هایی بسازند تا بشریت را نجات دهند قبل از آنکه زمین به‌طور کامل دست زامبی ها بیافتد. بنابراین هواپیماهایی را آماده سفر به پناهگاه کردند که شما سوار یکی از این هواپیماها بودید ولی به خاطر نقص فنی هواپیما در جزیره ای سقوط می‌کند و شما تنها بازمانده در این هواپیما هستید که در جزیره ای نامعلوم گرفتار شده اید.

نمی دانید چه افرادی در اینجا هستند آیا زامبی های که در این جزیره می‌باشند بیشتر از جاهای دیگر است پس باید سریع دست به‌کار شوید برای خود پناهگاه بسازید. آیتم‌های مختلف را جمع‌آوری کرده غذا برای خود انباشته کنید سلاح بسازید و در نقاط مختلف نقشه به کاوش پرداخته و دشمنان خود را از بین ببرید تا بتوانید آیتم‌های با ارزشتری را بدست بیاورید و سریعتر برای خود یک پناهگاه مقاوم و مستحکم بسازید تا هیچکس نتواند به آن نفوذ کند و در این روزهای آخرالزمانی زنده بمانید. بازی ” آخرین روزهای بشریت تلاش برای بقاء” دارای داستان های کلیشه ای بسیار می‌باشد که همین امر باعث جذابتر شدن این گیم شده است.

Z Shelter Survival Games- Survive The Last Day - دانلود بازی اکشن و بقاء آخرین روزهای بشریت تلاش برای بقاء اندروید

به بازدید‌کنندگانی که به این بازی علاقه دارند ، سفارش می‌کنیم تا از بازی dawn of zombies survival after the last war و بازی live or die survival نیز بازدید به عمل آورند. امتیاز 4.5 به بازی فوق در گوگل‌پلی از سوی کاربران تخصیص داده شده است. امتیاز کم‌نظیر کسب شده از مجموع 5 امتیاز به سادگی به دست نیامده ، و نشان از مقبولیت کامل آن توسط تعداد بسیاری از کاربران در اقصی نقاط جهان می‌باشد. می‌توانید قبل از اقدام به دانلود اول تصاویر بازی را تماشا نموده ، و اگر مورد نظرتان قرار گرفت ، در خصوص دانلود آن اقدام نمایید.

ویژگی‌های بازی بقاء در آخرالزمان Z Shelter Survival Games- Survive The Last Day

– جمع‌آوری چوب سنگ آهن و آیتم‌های با ارزش دیگر برای ساخت و ساز.
– وجود منابع غذایی مختلف از میوها ها گرفته و گوشت حیوانات و پختن آنها.
– شکار کردن انواع حیوانات از وحشی و درنده گرفته تا غیره.
– کاوش در قسمت‌های مختلف نقشه.
– وجود رادیو در بازی که باید آن را برای بقاء خود و بدست آوردن اطلاعات تعمیر کنید.
– پس از  کشته شدن در بازی می‌توانید به بدن خود برگردید و وسایل خود را در مدت 10 دقیقه جمع کنید. یا اینکه می‌توانید برای زنده کردن یکباره روی گزینه Revive Now کلیک کنید.
– وجود چالش بسیار مختلف که با آنها درگیر می شوید.
– وجود طیف عظیمی از سلاح‌های مختلف و قابلیت ساختن آنها.
– گرافیک بازی و جزئیات در بازی به خوبی کار شده است.

جدیدترین آپدیت بازی را همیشه از سایت اپیفا دانلود کنید.

◄ آموزش روش نصب :

فرمت فایل نصبی XAPK می‌باشد. برای آموزش روش نصب بازی و برنامه‌های زیپ شده و یا فرمت های APK, .APKs, .XAPK, .APKM, .OBB به لینک آموزش نصب بازی‌های اسپلیت و چند تکه مراجعه فرمایید.

نکات تکمیلی :

بازی آنلاین است و نیاز به اینترنت دارد.
بازی فعلا قابل هک شدن نیست و نسخه مود ندارد.(به محض هک شدن، نسخه مود در سایت قرار‌داده می‌شود).

5
1
- بهینه سازی بخش های مختلف بازی.
Z Shelter Survival Games
دانلود  Z Shelter Survival Games 
 1. Guest Dark
  متین
  Guests

  مود بازی کی میاد لطفاً زود جواب ممنون

   1. Guest Dark
    esfehani
    administrator

    مشخص نیست – اما به محض انتشار در سایت قرار داده خواهد شد.

دیدگاه

یک × 4 =