صفحه اصلی / محبوب ترین بازی ها / Stick War Legacy

Stick War Legacy 2023.5.227 بازی جنگ استیک میراث اندروید + مود

حرفه ای بازی جنگ استیک میراث اندروید + مود
986
105
 • تعداد آراء: 1091
 • نظرات: 49
4.1/5 - (از 1578 رای)
محبوبیت 24.36% 24.36%

اسکرین شات

4.1/5 - (از 1578 رای)

[version-of-game] Stick War Legacy  – دانلود بازی استراتژی و برج دفاعی میراث جنگ استیک من اندروید
نسخه اصلی + نسخه مود با الماس بی‌نهایت
با بیش از ۱۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ دانلود از گوگل پلی
تست شده به‌صورت آفلاین

Stick War Legacy بازی میراث جنگ استیک من –  توسط استودیوی Max Games توسعه داده شده است. ژانر استراتژیک پرطرفدار ترین سبک در صنعت بازی‌های ویدیویی است، به ویژه، بازی‌های استراتژی با استفاده از قهرمانان stickman  که معمولا گیم‌پلی جذاب و بخصوص آسانتری دارند.

 داستان این بازی اندروید در سرزمین انسان های اولیه روی می‌دهد. جهانی که ساکنان آن مردان سیاهی به نام استیکمن هستند. در این جهان ملیت های مختلفی زندگی می‌کنند ، که سعی در تصرف سرزمین‌های ملیت های دیگر و گسترش قلمروی خود دارند. در این بازی شما در سرزمینی صلح جو به نام Order زندگی می نمایید. دشمنان و نیروهای مهاجم تصمیم به تصرف سرزمین شما گرفته اند.

شما در بازی Stick War Legacy باید با متحد نمودن استیک من ها و رهبری آنها به مقابله با دشمنان بپردازید. شما باید با صف آرایی مناسب نیروهای کماندار ، شمشیرزن و نیزه دار قوای خود را تقویت نموده و با اخذ بهترین استراتژی و تاکتیک بر دشمنان غلبه نمایید. شما می‌توانید با استخراج نمودن طلا از معادن به تقویت قوای خود بپردازید.

Stick War Legacy بازی میراث جنگ استیک من اندروید

توضیحات تکمیلی بازی میراث جنگ استیک من Stick War Legacy: کمپین های مختلفی در بازی وجود دارد. هر کمپین دارای ماموریت‌های کوچک است و کل زمان گیم‌پلی در مجموع می تواند به صدها ساعت برسد. مکانیزم گیم‌پلی برای همه سنین ساده و روان است. بازیکنان فقط باید بر روی استقرار مناسب ترین واحدهای رزمی در میدان نبرد تمرکز کنند. هوش مصنوعی همه چیز را به خوبی کنترل می‌کند. با این حال چنانچه به‌صورت هوشمندانه و با استراتژی حساب شده نیروهای خود را مستقر کند، پیروزی متعلق به شما خواهد بود.

 مبارزات تنگاتنگ بسیار دیدنی و پویا هستند. زمین بازی استیک من از دو قسمت مساوی تشکیل شده است: در سمت چپ پایگاه شما با مجسمه بزرگ و ذخایر طلا، در سمت راست اردوگاه دشمن قرار دارد. هر شرکت کننده به دنبال نابودی کامل ارتش حریف ، غارت ارگ دشمن و از بین بردن پایگاه آنها است. اگر یکی از دو پایگاه در هر طرف نابود شود، جنگ پایان می یابد، بنابراین بازیکن باید پایگاه دشمن را به هر شکلی که شده نابود کنند. اگر بازیکن بداند که چگونه وسایل نقلیه و سربازان را در هر مرحله ترکیب کند، شانس برنده شدن را افزایش می‌دهد. همچنین باید منابع کافی را برای شکست  دادن دشمن داشته باشید.

 جهت  شانس بیشتر برای پیروزی، به‌طور مداوم نیروها و منابع خود را در هر کمپین ارتقا دهید، و از سلاح ها و وسایل نقلیه مدرن و قدرتمندتر استفاده کنید. علاوه بر این خلاقیت خود را نیز در طول بازی رشد دهید.از توانایی‌های خاص در لحظات حساس استفاده کنید. چون علاوه بر سیستم ارتقا و تکامل، بازیکنان می‌توانند با استفاده از مهارت‌هایی که در طول بازی کسب می‌کنند، کل میدان جنگ را تحت تاثیر قرار‌داده، و سطح بالایی از تخریب را به دشمن تحمیل کنند.

بازی میراث جنگ استیک من Stick War Legacy: دارای طیف گسترده ای از حالت های مختلف بازی است و بازیکنان می توانند با ارتش قدرتمند خود از نبردهای بی پایان لذت ببرند. بسته به حالت بازی، قوانین بازی متفاوت خواهد بود و بازیکنان در حالت های مختلف آن به واحدهای رزمی جدید و انحصاری دسترسی خواهند داشت. البته پاداش‌های این حالت‌ها سخاوتمندانه و جالب توجه هستند و همیشه به بازیکن انگیزه مناسبی برای لذت بردن از یک بازی بی ‌پایان می‌دهند.

 در ابتدا  باید با معدنچیانی که طلا استخراج می‌کنند همکاری کنید. با جمع‌آوری مقدار زیادی فلز گرانبها، باید جنگجویان را استخدام کنید. در طول بازی با کسب امتیاز به تدریج می‌توانید قفل جنگجویان قوی، کمانداران خوش هدف، سواران سریع، شفا دهنده های با تجربه و جادوگران قدرتمند را باز کنید. 

ارتش شما دارای تنوع نیرو است، به عنوان مثال، شما معدنچی را خواهید داشت که به دنبال معادن طلای ارزشمند، برای ایجاد قلعه‌ها است. در واحدهای نظامی کمانداران، پیاده نظام، سواره نظام و غیره را دارید. شما می‌توانید به صدها واحد مختلف در یک میدان نبرد در مقیاس بزرگ دسترسی داشته باشید. با استفاده حساب شده و زیرکانه تمام دشمنان خود را از بین برده  و تبدیل به بزرگترین پادشاهی خواهید شد که این سرزمین تا به حال دیده است. واحدها را می توان به سلاح ها و آیتم‌های مختلفی مجهز کرد که می تواند در طول نبرد به آنها کمک بزرگی کند. شما می‌توانید این سلاح‌های قدرتمند و مخرب تر را از طریق پیشرفت خود در بازی و با خرید طلای به دست آورید. در طول یک نبرد سرنوشت ساز، حتی یک برتری جزئی در سلاح می تواند ارتش شما را به پیروزی برساند.

در بازی میراث جنگ استیک من Stick War Legacy: انواع آیتم‌های مختلف با ویژگی‌های خاص خود در بازی وجود دارد. از جمله آیتم برگ، یخی، گدازه، وحشی و Vamp. با پوشیدن آیتم  برگ، در مقایسه با سایر اقلام سرعت کمی افزایش می یابد، اما قدرت شما کاهش می یابد. برای واحدهایی که از وسایل یخی استفاده می‌کنند، دشمنان آنها کند می شوند و گاهی اوقات از سرما یخ می زنند. از سوی دیگر، آیتم‌های گدازه ای دارای قدرت آتشفشان های قدرتمند هستند که دشمنان شما را می سوزانند و برخی از آسیب ها را به آنها دفع می‌کنند.

 آیتم‌های Vamp واحدهای شما را در برابر آسیب‌های سمی مصون می‌سازند و همچنین به آن‌ها اجازه می‌دهند نیروی حیاتی را از دشمنان بدزدند. علاوه بر این، اقلام همچنین انفجار قدرتمندی از انرژی را بر روی هر دشمنی که نزدیک می‌شود آزاد می‌کند. و در آخر، اقلام وحشی که از استخوان ها و پوست جانوران قدرتمند ساخته شده‌اند، این اقلام به پوشنده خود قدرت و انعطاف فوق‌العاده ای می دهند تا بتوانند مانند یک جنگجوی وحشی وارد خط دشمن شوند. آیتم های وحشیانه، برای شما بسیار مفید خواهد بود. در هنگام مواجه زامبی های بی پایان در حالت Endless Survivor دستاوردهای شما بر اساس تعداد شب هایی که می‌توانید زنده بمانید محاسبه می‌شود. محکم بایستید زیرا در پایان ماموریت‌های خود جوایز باورنکردنی دریافت خواهید کرد.

 در بازی اندروید میراث جنگ استیک من Stick War Legacy: ماموریت های اصلی شما در حالت تک نفره گسترش قلمرو خود به سرزمین‌های اطراف ایناموراتا است، که در آن کشورهای همسایه دائماً علیه کشورهای دیگر جنگ می‌کنند. هر گروه سبک‌های فنی و نظامی خاص خود را دارند، آنهایی را انتخاب کنید که مناسب سبک شما هستند. بازی‌ های استراتژی بدون سفارشی‌ سازی ظاهر نیروها و منابع نظامی خسته‌ کننده‌ خواهند شد. خوشبختانه شما این امکان را خواهید داشت که لباس‌های متنوع دریافت کنید و هر واحد را با گزینه‌های مختلف شخصی‌سازی نمایید. این ویژگی ارتش شما را غنی تر و سرزنده تر می‌کند و  عظمت شما را در نبردها به رخ دشمن می کشد.

 توسعه دهندگان بازی میراث جنگ استیک من Stick War Legacy:  در ساخت بازی سنگ تمام گذاشته اند و نسخه اندرویدی آن  به هیچ‌وجه از نسخه کامپیوتری آن کمتر نیست. آنها طرح بصری اصلی فضای مجازی را حفظ کردند، گرافیک به خوبی بهینه شده است و در دستگاه‌های تلفن همراه عالی نمایش داده می‌شود. کنترل ها به‌طور کامل با صفحه نمایش لمسی سازگار شده‌اند. صدا گذاری بازی نیز قابل توجه است. هر یک از اقدامات شما در بازی با جلوه های صوتی واقعی همراه است. به عنوان مثال، می‌توانید صدای معدنچی خود را هنگامی که در حال استخراج طلا است بشنوید، یا صدای برخورد سلاح‌های فلزی به یکدیگر را در میدان جنگ بشنوید. علاوه بر این، در هر مرحله از بازی، آهنگ های صوتی بصری نیز وجود دارد تا لذت و هیجان  شما را بیشتر کند. به دوستداران سبک بازی‌های استیکمن  ، توصیه می‌کنیم تا از بازی stickman revenge  و بازی stickman  legends ninja warriors shadow war  نیز بازدید به عمل آورند. 

ویژگی‌های بازی میراث جنگ استیک من Stick War Legacy:

– وجود جنگجویان مختلف کمان دار ، نیزه دار و شمشیر زن .
– امکان بازی تک نفره آفلاین و چند نفره آنلاین با کاربران دیگر .
– وجود سلاح‌های مختلف چوبی .
– استخراج طلا برای افزایش پول و تقویت خود .
– نقشه سبک حماسه با پاداش‌های متعدد.
–  باز کردن تاج برای عبور از  سطح دشوار.
– دارای بازی‌های جانبی جدید مانند: – Win before sunset, Triple barricaded gold, Deathmatch, Forward  Statue, vs Mini Bosses  و …
– دارای کمپین با 6 سطح جایزه.
– حالت زنده ماندن با زامبی ها.
– صداگذاری مهیج .
– کنترلرهای لمسی خوب و ساده .

ویژگی‌های نسخه مود بازی میراث جنگ استیک من Stick War Legacy:

– دارای الماس بی‌نهایت جدیدترین آپدیت و نسخه هک شده بازی را همیشه از سایت اپیفا دانلود کنید.

جواهرات نامحدود،
فروشگاه رایگان،
سطح آسیب بالا،
افزایش استخراج طلا.

◄◄◄ توجه: در نسخه منو مود برای فعال شدن باید در هنگام اولین ورود دسترسی Allow Dispaly را به بازی بدهید، تا آیکون منوی هک در هنگام بازی نمایش داده‌شود. بعد از ورود به بازی با لمس نمودن آیکون مربوطه منوی هک را باز کرده و ویژگی‌های مورد نظر خود را فعال کنید.

986
105
New Voltaic Skins!New and updated missions!
Stick War Legacy
دانلود  Stick War Legacy 

49 دیدگاه

لطفا نظر دهید
 1. Guest Dark
  طاها
  Guests

  بسم الله الرحمن الرحیم با عرض سلام علیکم و ادب و احترام خدمت دست اندرکاران سایت آپی فا لطفا و خواهشا نسخه بی نهایت یا مود را به ورژن جدید 2022.1.18 آپدیت کنید و در سایت قرار دهید تا ورژن 2022.1.18 که امروز این بازی به این ورژن جدید ارتقا یافت دانلود کرده و استفاده نماییم حتما مود را آپدیت کنید ممنونم و به کاربران توصیه می کنم که از این سایت خیلی عالی و خوب است که این بازی را کسی از دست ندهد این بازی هیجان انگیز را از این سایت دانلود کرده و نصب کنید

 2. Guest Dark
  طاها
  Guests

  سلام علیکم لطفا و خواهشا نسخه مود بازی همزمان با آپدیت نسخه اصلی آپدیت شود و مود 2022.1.12 را در سایت قرار دهید سایت آپی فا عالی و خوب است از همگی متشکرم

   1. Guest Dark
    esfehani
    administrator

    سلام
    مود 2022.1.12 قرار داده شد.

دیدگاه

دو × یک =