صفحه اصلی / بازی اندروید / No Way To Die: Survival

No Way To Die: Survival 1.29 بازی بقاء راهی برای مرگ نیست اندروید + مود

حرفه ای بازی بقاء راهی برای مرگ نیست اندروید + مود
 • آخرین آپدیت
 • ورژن 1.29
 • سیستم مورد نیاز اندروید 7.0 و بالاتر
 • سازنده OpenMyGame
 • سبک بقاء
 • آدرس گوگل پلی
17
2
 • تعداد آراء: 19
 • نظرات: 2
3.5/5 - (از 26 رای)
محبوبیت 63.48% 63.48%

اسکرین شات

3.5/5 - (از 26 رای)

[version-of-game]No Way To Die: Survival بازی بقاء راهی برای مرگ نیست اندروید(اکشن و ماجراجویی)
نسخه اصلی + مود (پول نامحدود – گلوله نامحدود)
تست شده به‌صورت آفلاین
جدیدترین نسخه بازی همیشه در اپیفا

No Way To Die: Survival بازی راهی برای مرگ وجود ندارد – نام به روزترین نسخه از بازی اندروید بسیار محبوب و پر‌طرفدار است. بازی فوق توسط استودیو OpenMyGame برای کلیه دستگاه‌هایی که سیستم عامل آنها اندروید می‌باشد ، منتشر شده است. سبک این بازی بقاء می‌باشد. بازی بقاء راهی برای مرگ وجود ندارد یک عنوان آخرالزمانی دیگر می‌باشد که در آن دنیا نابود شده است و شما باید برای نجات خود تمام تلاشتان را کنید. بازی‌های زیادی از این عناوین در اختیار شما عزیزان در سایت قرار دادیم که بعضی از آنها آنلاین بوده و بعضی دیگر آفلاین و این گیم جزو دسته آفلاین می‌باشد.

داستان بازی بقاء راهی برای مرگ وجود ندارد No Way To Die: Survival سیارکی به زمین برخورد می‌کند و باعث نابودی بسیاری از منابع بر روی کره خاکی می‌شود. انسان ها زیادی جانشان را از دست می دهند و بعضی از آنها به خاطر مواد سمی در برخی از نقاط به زامبی ها خونخوار و بی رحمی تبدیل می شوند. حال چند سال از این ماجرا می گذرد و شما از دسته افراد بازمانده هستید که باید برای زنده مانده خود تلاش کنید. هدف اصلی شما در این بازی ساخت پناهگاه و توسعه دادن به آن می‌باشد. برای این کار شما باید منابع بدست آورید یعنی با چیز ها کوچک اول تبر بسازید و به وسیله تبر خود به قطع کردن درختان مشغول شوید تا چوب کافی داشته باشید بعد سنگ جمع‌آوری کنید و هر چه که احساس می‌کنید لازم است را به پناهگاه خود بیاورید و در صندوق ها خود مخفی کنید تا به وسیله آنها آیتم‌های مورد نیاز بسازید.

در No Way To Die: Survival بازی بقاء راهی برای مرگ نیست، پناهگاه ساختن اولین حرکت شما باید باشد تا از جانوران وحشی و زامبی ها تکامل یافته در امان باشید. بعد از نیاز دارید به شکار حیوانات بروید و غذا باری خود انبار کنید چون بدون آب و غدا شما خواهید مرد پس تا می‌توانید پایگاه خود را پر از مواد غدایی کنید. قسمت‌های مختلفی در نقشه وجود دارد که می‌توانید به آن مکان‌ها سفر کنید و آیتم‌ها با ارزشتری را بدست آورید. در بعضی از این مناطق نیاز دارید سلاح داشته باشید پس اول با کرفت کردن به ساخت انواع سلاح ها سرد و گرم مشغول شوید تا دست خالی در این مکان‌ها پا نگذارید چون دشمنان و زامبی ها همیشه در کمین شما نشسته اند. همچنین یک بخش فروشگاهی در بازی وجود دارد که می‌توانید آیتم‌های مختلفی را از آنجا خریداری کنید.

No Way To Die: Survival بازی بقاء راهی برای مرگ نیست اندروید(اکشن و ماجراجویی)

اپیفا نسخه اصلی + نسخه مود + تریلر این بازی اندروید را جهت دانلود رایگان علاقمندان به این بازی در سرورهای خود گذاشته است. به دوستداران این بازی توصیه می‌کنیم نگاهی نیز به بازی prey day survival craft zombie و بازی live or die survival بیندازند.

ویژگی‌های بازی راهی برای مرگ وجود ندارد No Way To Die: Survival:

– دارای مکان‌های مختلف برای سفر کدن و جمع‌آوری آیتم
– وجود حیوانان وحشی و زامبی های مختلف که دشمن شما هستند
– ساخت انواع سلاح ها مانند کلت دستی، چاقو و …
– ساخت ساختمان های مختلف که هر کدام یک کارایی دارد
– ساخت پایگاه خود و ارتقاء دادن دیوارهای آن و قرار دادن سیستم دفاعی برای مبارزه با موجودات خونخوار
– طراحی و گرافیک بازی نسبت به حجم آن خوب می‌باشد

ویژگی‌های نسخه مود No Way To Die: Survival بازی بقاء راهی برای مرگ نیست:

– دارای پول نامحدود.

گلوله نامحدود.

◄ آموزش روش نصب نسخه اصلی بازی:

فرمت فایل نصبی XAPK می‌باشد. برای آموزش روش نصب بازی و برنامه‌های زیپ شده و یا فرمت های APK, .APKs, .XAPK, .APKM, .OBB به لینک آموزش نصب بازی‌های اسپلیت و چند تکه مراجعه فرمایید.

17
2
Fixed bugs and crashes.
No Way To Die: Survival
دانلود  No Way To Die: Survival 
 1. Guest Dark
  SajjaD
  Guests

  مود نیستش ک چ وضشه مدیر چرا دروغ میگین

   1. Guest Dark
    saeed
    administrator

    روی مود وقت بگذارید هر مودی بعد کمی پلی دادن ویژگی هایش نشان داده خواهد شد

دیدگاه

یک + 19 =