Evil Killer

Evil Killer


Evil Killer
قاتل شیطان


Evil Killer نسخه جدید بازی جذاب قاتل شیطان توسط شرکت بازی سازی Splinter Entertainment برای تبلت و گوشی های با سیستم عامل اندروید به قیمت رایگان در گوگل پلی استور انتشار یافت. سبک این بازی پرطرفدار اکشن , ترسناک است. این بازی موفق به کسب امتیاز 4.1 از مارکت گوگل پلی شده است.

داستان بازی Evil Killer همانطور که در گوگل پلی آمده است مربوط به سه دانشجو با اسم های آلن، بن و شان و یک خانه ی جن زده می باشد، این ۳ دانشجو برای برای صرف تعطیلات تابستان به خانه ای در یک شهر مرموز قدیمی که در تپه ها قرار داشت سفر میکنند ولی برای بار اول بود وارد این منطقه شده اند و قبل از آن هیچ وقت پای خود را در آنجا نگذاشته بودند! ناگهان مهی غلیظ اطراف خانه را فرا می گیرد، آن ها تصمیم می گیرند تا صبح در خانه بمانند. در نیمه های شب بود که آلن با یک چراغ قوه برای دوش گرفتن به حمام می رود و بعد از آن تا یک ساعت و نیم بعد هیچ خبری از او نشد. بن که بسیار نگران و مضطرب شده بود به دنبال او گشت، اما هیچ اثری از او پیدا نکرد و در نهایت تصمیم می گیرد در همان مه بسیار غلیظ شروع به گشتن اطراف خانه کند. شان که فکر می کرد دوستانش دارند با او شوخی میکنند دوربین فیلمبرداری اش را با خود برداشت و دنبال آنها در حال ضبط فیلم گشت ولی چیزهایی که او فیلم میگرفت هیچکدام شوخی نبود و بلکه سرنوشت تلخ دوستان خود بود . این شهر توسط یک موجود شیطانی لعنت شده بود، آنها در آنجا به دام افتاده بودند و تعطیلات برنامه ریزی شده آنها تبدیل به یک کابوس شد. حال شما بعد از آن ها وارد این خانه مرموز می شوید و باید سرنخ های مختلفی را پیدا کنید و متوجه شوید دلیل واقعی مرگ آنها چه بوده . مراقب اطراف خود باشید خطر در همه جا در کمین شما می باشد. در این بازی به باطری دوربین خود بسیار توجه کنید و باطری هایی که پیدا میکنید سریع جمع آوری کرده چون بدون فلاش دوربین زیاد در این خانه دوام نمی آورید.

طرفداران بازی Evil Killer بازی eyes the horror game و بازی the fear creepy scream house را نیز دانلود نموده اند. اپی فا نسخه اصلی + نسخه مود + تریلر بازی را در سرورهای خود قرار داده است . دانلود این بازی دوست داشتنی را به طرفداران سبک اکشن , ترسناک پیشنهاد می کنیم. ابتدا تریلر و تصاویر محیط بازی را مشاهده کنید و در صورتی که مورد توجه شما واقع شد، آن را بطور کاملا رایگان از اپی فا دانلود نمایید. این بازی مدت ها شما را به چالش خواهد کشید.

ویژگی های بازی Evil Killer :

– جمع آوری باطری ها برای زنده ماندن
– کنترل های صاف و بصری
– مأموریت های هیجان انگیز و چالش بر انگیز
– طراحی خیره کننده و با کیفیت بالا
– وجود طیف گسترده ای از ارواح و شیاطین در بازی
– ایفای نقش به صورت اول شخص

تغییرات نسخه ی 1.6 :
- بهینه سازی بخش های مختلف بازی.
- جمع آوری باتری ها برای زنده ماندن
- مأموریت های هیجان انگیز و چالش انگیز
- اضافه شدن ویژگی های جدید و منحصر به فرد دیگر

ویژگی های نسخه مود :
- دارای جان نامحدود.


مشاهده تریلر بازی
تصاویری از محیط بازی


برچسب ها :

مطالب مشابه