پینگل

اپلیکیشن پینگل pinngle رقیب قدرتمند تلگرام پینگل


امروزه اپلیکیش های پیام رسان در گوشی های هوشمند باعث شده است که کاربران قادر باشند بدون صرف هزینه بالا اقدام به چت گروهی نموده و بتوانند پیام های صوتی و تصویر را تبادل نمایند.

اپلیکیشن های پیام رسان  در ایران با وایبر فراگیر شد و در مدت زمان کوتاهی تلگرام با اقبال بیشتری روبرو گردید . این استقبال به حدی بوده که  در حال حاضر کمتر ایرانی است که از تلگرام استفاده نکند.

    با فراگیری استفاده از واتس آپ، تلگرام، ایمو و دیگر برنامه های پیام رسان به مرور زمان نقطه ضعف های آنها مشخص شد. این نقاط ضعف باعث گردید تا عرصه رقابت در زمینه این اپلیکیشن ها گسترده تر شده و روزانه پیام رسان های متنوعی روانه بازار شوند. همانطور که کندی و مسدود شدن وایبر باعث استقبال گسترده مردم ایران از تلگرام شد.


    ناکارآمدی های مشاهده شده در نرم افزارهای پیام رسان باعث کوچ کاربران در سراسر دنیا به اپلیکیشن های جدید شده است.


    این روزها اپلیکیشن پینگل pinggle با حضور قدرتمند خود که دلایل آن در ادامه بررسی خواهد شد به رقیب سرسختی برای تلگرام تبدیل شده است . ویژگی های اپلیکیشن پینگل pinggle باعث خواهد شد که با استقبال گسترده ای  به خصوص در ایران روبرو شود .پینگلویژگی های برتر اپلیکیشن پینگل pinngle :  1. بهینه شده جهت اینترنت کم سرعت.

  2. تماس صوتی با کیفیت عالی و رایگان حتی با اینتر نت کم سرعت مانند ۲G.

  3. تماس تصویری رایگان با رزولیشن ۷۲۰P.

  4. امکان اشتراک گذاری ویدئو ، عکس و موقعیت جغرافیایی.

  5. ۳۰ درصد مصرف کمتر اینترنت .

  6. تماس‌های بین‌المللی فوق‌العاده ارزان با استفاده از امکان Pinngle Out.

  7. تا ۱٫۵ برابر صرفه جویی در مصرف باتری.

  8. و در نهایت مهمتر از همه رمزگذاری تمامی  اطلاعات و فعالیت‌های تبادل شده.


اپلیکیشن پینگل  هم اکنون در اپی شاپ قابل دریافت می باشد.  [button color=”gray” link=”http://appyfa.ir/pinngle/” target=”_blank”]دانلود برنامه [/button]

پینگل

آدرس افزونه در گوگل پلی


 
برچسب ها :

مطالب مشابه