صفحه اصلی / بازی اندروید / استراتژیک / Trojan War

Trojan War 2.5.3 بازی استراتژیکی"جنگ تروجان" + مود اندروید

حرفه ای بازی استراتژیکی
43
5
 • تعداد آراء: 48
 • نظرات: 4
3.7/5 - (از 69 رای)
محبوبیت 61.45% 61.45%

اسکرین شات

3.7/5 - (از 69 رای)

[version-of-game]Trojan War – دانلود بازی استراتژیکی، تاکیتکی جنگ تروجان مخصوص اندروید
نسخه اصلی + نسخه مود با پول بی‌نهایت
تست شده به‌صورت آفلاین

Trojan War بازی استراتژیکی جنگ تروجان  – بازی مذکور جهت دیوایس‌هایی که از پلتفرم اندروید استفاده می‌کنند ، از جانب کمپانی MegaAdsGames ارائه گردیده است. احتمالا شما نیز داستان حماسی یونانی اسب تروا و فیلم ساخته شده از آن را که سربازان درون یک اسب چوبی پنهان شده‌اند، خوانده یا دیده باشید. بازی جنگ تروجان داستان این نبرد می‌باشد. اپیفا با افتخار مانند همیشه اولین سایت ایرانی است که این بازی جذاب را برای دانلود بازدید‌کنندگان خود مهیا کرده است.

Trojan War بازی استراتژیکی جنگ تروجان

داستان بازی استراتژیکی جنگ تروجان  Trojan War از این قرار است که شاهزاده شهر تروا همسر منلائوس پادشاه اسپارتا که هلن نام دارد را ربوده است و شما باید با حمله به شهر تروا همسر پادشاه را نجات دهید. در نقش رهبر ارتش یونان اسب تروجان را ساخته و به شهر Troy یورش برده و در نبردی سنگین برج و باروهای مستحکم شهر تروا را در هم کوبیده و سربازان و تیراندازان محافظ شهر را نابود کرده و شهر را به تصرف خود در آورید. اسب تروجان کلید موفقیت شما است و باید از آن کاملا محافظت کنید. در صورت از بین رفتن آن شما نیز نابوده شده و بازی را خواهید باخت.

در بازی اندروید  جنگ تروجان  Trojan War علاوه بر پیاده سازی استراتژی های هوشمندانه و انجام ماموریت‌های مختلف برای شکست دادن دشمن باید به فکر تهیه آذوقه به خصوص گوشت برای سربازان خود باشید. در اصل بدون تهیه گوشت عملا امکان جمع‌آوری نیرو و تشکیل ارتش را ندارید. نیروهای مختلف با مهارت‌های متفاوتی در اختیارتان است و هر کدام بسته به نوع عمکرد خود نیاز به مقدار گوشت متفاوتی دارند. به‌طور مثال برای هر یک از کمانداران 300 واحد و جهت نیروهای شمشیر زن به 120 واحد گوشت نیاز دارید. البته فراموش نکنید که برای جمع کردن آذوقه به کارگر نیاز دارید و هر کارگر نیز به مقدار مشخصی گوشت نیاز دارد. با استخدام کارگر بیشتر مواد غذایی زیادتری را جمع خواهید نمود و با آذوقه بیشتر نیروهای نظامی بیشتری را به خدمت خواهید گرفت. باید به‌صورت هوشمندانه تعادل میان موارد ذکر شده را بر قرار کنید.

مسلما در بازی جنگ تروجان  Trojan War شما همیشه قادر به حمله و پیشروی نیستید و در مواقعی نیز دشمن به سمت نیروهای شما هجوم خواهد آورد. در بازی دکمه های حمله و عقب نشینی پیش بینی شده است و باید به موقع از آنها استفاده کنید. اگر در زمان حمله دشمن به درستی از دکمه عقب نشینی استفاده نکنید احتمال نابودی و از دست دادن نیروهایتان بیشتر خواهد شد. با پیروزیهای پشت سرهم و جمع‌آوری پول و امتیاز بیشتر ، ضمن خرید مواد مورد نیاز نیروهای خبره و ماهرتری را آنلاک نموده و با قدرت بیشتری به دروازه های حریف هجوم برده و پیروزی را از آن خود کنید.

اپیفا نسخه اصلی + نسخه مود + تریلر این بازی اندروید را به منظور دانلود کاملا مجانی و رایگان کاربران گرامی در سرورهای خود قرار‌داده است. اگر از زمره علاقه‌مندان و دوستداران بازی Trojan War هستید ، احتمالا بازی forge of empires و بازی game of warriors نیز توجه شما را جلب خواهد کرد. این بازی کم‌نظیر ساعت‌ها شما را به چالش می کشاند.

ویژگی‌های بازی جنگ تروجان  Trojan War:

حمله با اسب تروجان به شهر تروا
نجات هلن همسر پادشاه منلائوس
وجود دکمه های حمله و پیشروی و یا عقب نشینی
تهیه مقدار مناسب آذوقه برای استخدام بیشتر نیروهای نظامی
استفاده از کارگران برای جمع کردن گوشت و موادغذایی
آنلاک سربازان قدرتمندتر با کسب پول و امتیاز بیشتر
ساخت پایگاه های مستحکم و توسعه آنها
نابود کردن قلعه و برج های شهر تروا

ویژگی‌های نسخه مود بازی استراتژیکی جنگ تروجان :

طلای نامحدود.
کریستال های نامحدود.
تجربه نامحدود.

◄◄◄ توجه: نسخه هک شده بازی، منو مود می‌باشد و برای فعال شدن باید در هنگام اولین ورود دسترسی Allow Dispaly را به بازی بدهید، تا آیکون منوی هک در هنگام بازی نمایش داده‌شود. بعد از ورود به بازی با لمس نمودن آیکون مربوطه منوی هک را باز کرده و ویژگی‌های مورد نظر خود را فعال کنید.

43
5
- New Tournament gameplay- Updating data- Performance optimization, fixed some cases causing game crash- More features coming soon- Support Android adaptive icon
Trojan War
دانلود  Trojan War 
 1. Guest Dark
  امیاه
  Guests

  چجوری مدش رو دانلود کنیم

   1. Guest Dark
    esfehani
    administrator

    مثل نسخه اصلی لینک دانلودش هست

 2. Guest Dark
  ali
  Guests

  میشه هردوتا نسخه رو داشته باشیم

   1. Guest Dark
    saeed
    administrator

    خیر دوست عزیز

دیدگاه

2 × 4 =