صفحه اصلی / بازی اندروید / اکشن / Pico Tanks

Pico Tanks 60.1.0 بازی اکشن نبرد تانک های پیکو اندروید

حرفه ای بازی اکشن نبرد تانک های پیکو اندروید
14
2
  • تعداد آراء: 16
  • نظرات: 0
4.2/5 - (از 23 رای)
محبوبیت 63.34% 63.34%

اسکرین شات

4.2/5 - (از 23 رای)

[version-of-game]Pico Tanks: Multiplayer Mayhem – دانلود بازی اکشن، شوتر و تیراندازی نبرد تانک های پیکو اندروید + تریلر
تست شده به‌صورت آنلاین

Pico Tanks: Multiplayer Mayhem – بازی اکشن نبرد تانک های پیکو – آخرین نسخه بازی اندروید نبرد تانک ها بوسیله استودیو Panda Arcade جهت دستگاه‌های اندرویدی منتشر شد. سبک بازی اکشن , جنگی است. بازی جنگی اندروید Pico Tanks: Multiplayer Mayhem یک گیم آنلاین و چند نفره می‌باشد که شما را به جهانی فانتزی می برد. جایی که تانک های مختلف در یک میدان نبرد به جان هم افتاده اند و برای پیروزی تمام تلاششان را می‌کنند. در این میدان شما در نقش یکی از این تانک ها باید ایفای نقش کنید و با دشمنان خود وارد مبارزه شده و شکستشان دهید. ف

قط باید بدانید این بازی به‌صورت تیمی است یعنی 3 در مقابل 3 صورت می گیرد. شما برای اینکه بتوانید در هر دست قهرمان باشید باید استراتژی تیمی خوبی داشته باشید. دشمنان خود که کاربران دیگر در سراسر جهان هستن را از پا در بیاورید. این بازی در یک زمان محدودی در هر دست انجام می‌شود و هر تیمی که بتواند بیشترین تخریب و کشتار را برای خود داشته باشد قهرمان خواهد شد.

Pico Tanks: Multiplayer Mayhem -دانلود بازی اکشن، شوتر و تیراندازی نبرد تانک های پیکو اندروید

بازی اندروید نبرد تانک های پیکو  Pico Tanks: Multiplayer Mayhem برای اینکه کل گیم یکنواخت نباشد از مدهای دیگری مانند Fetch the Cargo یعنی انتقال محموله و Fetch the Cargo یعنی فتح پرچم استفاده کرده است. که در مد فتح پرچم شما باید از پرچم خود مراقبت کنید و برای دشمنان کمین کنید. نگذارید نزدیک آن شود و به محض نزدیک شدن آنها به پرچم هایشان شلیک کنید. برعکس این مد هم که شما در نقش هجوم کننده هستید و باید به سمت پرچم بروید و دفاع کننده های آن را نابود سازید تا پرچم برای شما شود.

مد دیگر که انتقال محموله می‌باشد بسیار جذاب است که باید شما بدون کمترین درگیری و ضربه محموله خود را از یک نقطه به نقطه دیگر سالم برسانید. مراقب دشمنان در کمین کرده باشید و برعکس آن که شما در نقش هجوم کننده می‌باشید، نباید بگذارید محموله به نقطه مورد نظر برسد و آن را مصادره کنید.
می‌توانید قبل از دانلود ابتدا تصاویر محیط بازی نبرد تانک های پیکو و تریلر آن را ملاحظه کنید ، و در صورتیکه مجذوب آن گردیدید ، در خصوص دانلود آن اقدام فرمایید. اگر از زمره دوستداران این بازی هستید ، احتمالا بازی tanks a lot realtime multiplayer battle arena و بازی tankr io نیز توجه شما را جلب خواهد کرد. امیدواریم که این بازی برای شما جالب باشد. اپیفا نسخه اصلی + تریلر بازی نبرد تانک های پیکو  اندروید را برای دانلود کاملا رایگان و مجانی دوستداران این بازی در سرورهای خود گذاشته است.

ویژگی‌های بازی نبرد تانک های پیکو Pico Tanks: Multiplayer Mayhem

– شرکت در نبردهای چند نفره.
– دارای طراحی عالی و 60 فریم بر ثانیه.
– دارای صدا گذاری بی عیب و نقص.
– یک بازی آنلاین و زیبا با چندین مد مختلف.
– کنترل ساده وروان.
– مراحل و میدان نبردهای که شما را به چالش خواهد کشید.
– همکاری تیمی درست برای رسیدن به پیروزی.
– وجود تانک های مختلف.

جدیدترین نسخه آپدیت شده بازی را همیشه از سایت اپیفا دانلود کنید.

◄ آموزش روش نصب :

فرمت فایل نصبی XAPK می‌باشد. برای آموزش روش نصب بازی و برنامه‌های زیپ شده و یا فرمت های APK, .APKs, .XAPK, .APKM, .OBB به لینک آموزش نصب بازی‌های اسپلیت و چند تکه مراجعه فرمایید.

14
2
- The Halloween season has been revived. Earn missed cosmetics and a new medal.- Various bug fixes and optimizations.
Pico Tanks
دانلود  Pico Tanks 

بدون نظر

لطفا نظر دهید
تا کنون دیدگاهی ارائه نشده است. شما می‌توانید اولین نفری باشید که نظر می‌دهید.

    دیدگاه

    بیست + 1 =