بازی اندروید

بازی اندروید

برنامه اندروید

برنامه اندروید

بازی کامپیوتر

بازی کامپیوتر

آموزش

آموزش

اخبار

اخبار

بروزرسانی جدید نقشه‌ی گوگل Google Map با امکان کرایه خودرو

بروزرسانی جدید نقشه‌ی گوگل Google Map با امکان کرایه خودرو

اخبار اخبار برنامه موبایل

Google Map

بروزرسانی جدید نقشه‌ی گوگل Google Map با امکان کرایه خودرو

Google Map

نقشه‌ی گوگل Google Map که بطور پیش فرض بر روی تمام اندرویدی نصب می باشد ، امروزه به پر کاربردترین اپلیکیشن ها  تبدیل شده است. گوگل با سرمایه ‌گذاری کلانی که روی این نقشه و قابلیت‌های آن نموده است . باعث شده  است ابن برنامه جایگاه خاصی را در میان سایر اپ‌ های مشابه کسب نماید .

گوگل از قابلیت‌ جدید دیگری که قرار است در بروزرسانی خود ارائه دهد ، رونمایی کرده است . در بروزرسان جدید نقشه‌ ی گوگل گزینه‌ ی تقاضا برای کرایه‌ ی اتومبیل دچار تحولاتی شده است. این گزینه که از سال گذشته به نقشه‌ ی گوگل اضافه شده منبعد  به کاربر این امکان را می‌دهد تا با توجه به نقطه‌ ای که در آن‌ حضور دارد به مجموعه‌ های مختلفی برای کرایه‌ی خودرو دسترسی داشته باشد و با توجه به سرویس دهنده ای که انتخاب می نماید ، نقشه ‌ی گوگل ابزار و تنظیمات بیشتری  در اختیارش قرار خواهد داد .

Uber  با نفوذ بالایی که در کشورهای گوناگون دارد ، به محبوبیت بالایی دست پیدا نموده است . جالب‌ ترین ویژگی‌ این بروزرسانی جدید قابلیت  استفاده از خدمات مجموعه‌ های کرایه  خودرو بدون نیاز به نصب برنامه‌ های اختصاصی‌ سرویس دهندگان است. بنابر این چنانچه قصد داشته باشید Uber  سفارش دهید ، دیگر نیازی نیست اپ مخصوص و جداگانه ‌ی سرویس  های مختلف را روی گوشی‌ تان نصب کنید . با بروز رسانی فوق تنها  کافی است از طریق نقشه‌ ی گوگل به حساب کاربری Uber  که قبلا  ایجاد نموده اید وارد شده  و سفارش سفرخود را ثبت نمایید .

شاید در آینده نزدیک این اقدام گوگل باعث  تجمیع خدماتی شود که شرکت‌ های مختلف به کاربران ارایه می‌دهند. با این ایده  برنامه‌ هایی که به صورت  مستقل به کاربران خدمات ارایه می کنند از دور خارج خواهند شد و در عوض برنامه‌ های بزرگ ‌تری ارائه خواهد شد که کلیه سرویس ها  را یک جا در اختیار کاربر قرار خواهد  داد.

 

شما چه امتیازی به این مطلب می دهید؟
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (بدون رای)
ADS

توضیحات تکمیلی


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + بیست =