Truecaller

دانلود برنامه Truecaller برای اندروید

Truecaller

برنامه تروکالر – شمارگیر و اطلاعات شماره تماس حرفه ای اندروید 

Truecaller – Caller ID & Block برنامه ای که این امکان را به شما می دهد تا به آسانی و در سریع ترین زمان ممکن تماس های ناخواسته خود را مسدود سازید. ترو کالر از پرطرفدارترین اپلیکیشن ها جهت شماره گیری سریع برای تماس گرفتن با مخاطبین مورد علاقه و مدیریت تماس برای گوشی و تبلت اندرویدی میباشد. از آنجا که  برخی افراد به دلیل ترافیک بالای تماس های خود نیازمند یک ابزار مدیریت کامل هستند که توانایی انجام دادن وظایف مختلف را داشته باشد، قسمت تماس های گوشی اندروید جزء پرطرفدار ترین قسمت ها میباشد. برنامه Truecaller – Caller ID & Block می تواند جایگزین این قسمت باشد. لازم به ذکر است که این نرم افزار بزرگ ترین فهرست تلفن مشترک در جهان است که شما با استفاده از آن می توانید به راحتی با مردم سراسر جهان صحبت کنید. در واقع اگر شماره ناشناسی به شما تلفن کرد، امکان دیدن اسم آن شخص برای شما فراهم میشود حتی اگر آن شماره را در لیست مخاطبین خود ذخیره نکرده باشید به شرطی که طرف دیگر تماس در این برنامه ثبت نام کرده باشد.

بلاک کردن هر گونه شماره ای در لیست سیاه دلخواه  از جمله تمام شماره تلفن های نا شناس جزئی از توانایی های اپلیکیشن Truecaller – Caller ID & Block است. بهتر است بدانید این نرم افزار هیچگاه اطلاعات دفترچه تلفن گوشی شما را به صورت خصوصی یا عمومی در اینترنت آپلود و فاش نخواهد کرد و کار کردن شناسه تماس گیرنده تروکالر (Truecaller Caller ID) ملزوم له دسترسی به اینترنت ۳G یا Wi-Fi است که ممکن است هزینه های اپراتوری اعمال شود.

این اپلیکیشن در مارکت گوگل توانست امتیاز ۴.۵ از ۵.۰ را از کاربران خود که بسیار زیاد می باشند کسب کند. اکنون آخرین نسخه پرو و خریداری شده نرم افزار در اپی فا در دسترس  قرار دارد.

Truecaller برنامه مدیریت تماس اندروید

ویژگی های اصلی برنامه Truecaller – Caller ID & Block:

۞ بلاک کردن تماس های ناخواسته از سوی تماس گیرنده های جفنگ و بازاریابی های تلفنی
۞ به روز رسانی دفترچه تلفن
۞ برقراری تماس به طور مستقیم از برنامه
۞ مشاهده کسانی که با شما تماس گرفته اند، در صورتی که شماره شان را در لیست شماره هایتان داشته باشید
۞ کپی کردن یک شماره در هر نقطه (به عنوان مثال در وبسایت و نرم افزار و غیره)
۞ توییت و دنبال کردن یک شخص در توییتر به صورت مستقیم از طریق این برنامه
۞ امکان جستجو برای هر نام یا شماره ای
۞ امکانات بیشتر برای هوشمندتر کردن تلفن شما

تغییرات نسخه ی v8.66.7 :

– بهبود سرعت برنامه
– رفع اشکال باتری

تصاویر محیط برنامه:


لیست سیاه اندروید Truecaller

[divide]

باکس دانلود

برچسب ها :

مطالب مشابه