The Fear
The Fear : Creepy Scream House

The Fear : Creepy Scream House
خانه وحشت بر انگیزThe Fear : Creepy Scream House یک بازی اکشن و ترسناک می باشد که توسط استودیوی Genetic Studios ساخته شده و در مارکت اندروید بصورت رایگان منتشر شده و ما تصمیم گرفتیم این بازی ترس برانگیز را امروز در اختیار شما کاربران عزیز قرار دهیم.

داستان بازی به نقل از سازنده بازی به شخصی به نام مارتا بر می گردد که به طرز عجیبی رفتار می کرد که همه را وحشت زده کرده بود بعد مدتی متوجه می شوند مارتا دچار یک بیماری روانی شده است که هیچ درمانی ندارد و به همه و حتی به خودش آسیب میزند، چاره دیگر وجود نداشت تا او را به تیمارستان روانی ببرند، بعد از مدتی همسر مارتا به نام مایک برای فراموشی همسر اولش با شخصی به نام سرنا ازدواج کرد. ولی مثل اینکه این کابوس های مایک تمامی نداشت او هرشب خواب های وحشتناک و خودکشی همسر خود مارتا را می دید همچنین صدا های عجیب و غریب و جیغ های وحشتناکی در داخل خانه می شنید. حال شما ماموریت دارید به ماجراجویی این خانه ترس بر انگیز و خالی از سکونت دنبال راز این صدا ها و جیغ های بپردازید. طرفداران و علاقه مندان به این بازی میتوانند نگاهی نیز به بازی evil killer و بازی red woods بیندازند. اپی فا نسخه معمولی + نسخه مود به منظور دانلود بازدید کنندگان عزیز آماده نموده است. اگر از علاقمندان به بازی های ترسناک هستید، این بازی فوق العاده را تجربه کنید. این بازی مدت ها شما را به چالش خواهد کشید.

ویژگی های بازی The Fear : Creepy Scream House :

– داستانی بسیار فوق العاده
– گرافیک بالا و طراحی منحصر به فرد
– فضای ترس برانگیز و پر تنش
– ۸ زبان مختلف ترکی، انگلیسی، روسی، چینی، آلمانی، فرانسوی، Japaniese، اسپانیایی
– ماجراجویی در خانه ای خالی از سکونت
– دارای صدا های وحشتناک و با موسیقی متن فوق العاده

تغییرات نسخه ی 1.9.3 :
- تغییراتی در گوگل پلی برای این نسخه ذکر نشده است

نسخه مود = پریمیوم

مشاهده تریلر بازی
تصاویری از محیط بازی


The Fear : Creepy Scream Houseتوجه

این نسخه از بازی نیاز به دیتا ندارد و اگر دیتایی باشد بعد از فایل نصبی به صورت خودکار از سرور بازی دانلود می شود.

در اجرای اولیه زبان بازی به صورت چینی میباشد از بالا منوی پنجم را انتخاب کرده و در آنجا پرچم کشوری که میخواهید زبان شما بر روی آن باشد انتخاب کنید.

 
برچسب ها :

مطالب مشابه