Returners

Returners


Returners
بازرسان


Returners جدیدترین ورژن بازی محبوب و پر بازدید بازرسان توسط استودیو ساخت بازی NEXON Company برای تبلت و گوشی های با سیستم عامل اندروید به قیمت رایگان در فروشگاه گوگل پلی منتشر گردید. این بازی جذاب در سبک اکشن , نقش افرینی (RPG) است. این بازی امتیاز 4.7 را از مجموع 5 به خود اختصاص داده است. امتیاز بسیار خوب 4.7 حکایت از محبوبیت این بازی دارد. در بازی Returners تمام قهرمانان و اسطور های یزرگ در دنیا دور هم جمع شده اند قهرمانانی چون هرکول،کلئوپاترا، رابین هود، آلادین و غیره … که شما را به وج خواهند آورد.

به نقل از سازنده بازی و گفته های گوگل پلی:

۱- شما میتوانید قهرمانان و اسطوره های توانمند خود را در این بازی جمع آوری کنیدقهرمانانی از سراسر تاریخ ، اسطوره ای و افسانه ای.
۲- میدان های نبرد بسیار واقع گرایانه به صورت ۵به۵ را تجربه کنید.
۳- استراتژی های مختلف جنگی را در میدان های نبردپیاده کنید تا دشمنان خود را غافل گیر کنید.
۴- قهرمانان در یک سبک هنری جدید جسور دوباره زنده می شوند.
۵- بازی را دارای تصاویری دیدنی و جذاب طراحی کرده ایم که شما در میدان های نبرد از تماشای آن لذت ببرید.
۶- دارای سیستم لیگ قوی در بازی ، لیگ خود را تشکیل و در تورنمت ها و مسابقات شرکت کنید.

افرادی که از بازی Returners بازدید نموده اند از بازی heretic gods و بازی legendary heroes moba نیز بازدید کرده اند. اپی فا نسخه اصلی + نسخه مود + تریلر بازی را برای دانلود بازید کنندگان محترم در سرور های خود قرار داده است. سفارش می کنیم که دوست داران سبک بازی های اکشن , نقش افرینی (RPG) به هیچ وجه این بازی را از دست ندهند. ابتدا تصاویر و تریلر بازی را مشاهده و در صورت رضایت آن را کاملا رایگان از appyfa.ir دانلود نمایید. با این بازی ساعت ها سرگرمی و هیجان را در گوشی و تبلت های اندرویدی خود تجربه کنید.

تغییرات نسخه ی 1.1.204 :
- بهینه سازی بخش های مختلف بازی.
- اضافه شدن قهرمان جدید به نام های Mozart و Athena
- skin جدید اضافه شده است

ویژگی های نسخه مود :
- بی نهایت بودن مهارت ها


مشاهده تریلر بازی
تصاویری از محیط بازی


برچسب ها :

مطالب مشابه