Pocket Troops


Pocket Troops
سرباز های جیبی


Pocket Troops جدیدترین نسخه از بازی محبوب سرباز های جیبی از سوی شرکت بازی سازی Heyworks Inc برای همه دستگاه هایی که از سیستم عامل اندروید استفاده می کنند به قیمت رایگان در فروشگاه بزرگ گوگل پلی انتشار یافت. این بازی در سبک استراتژیک , بازی دیتا دار است. این بازی در فروشگاه بزرگ گوگل پلی از مجموع کل 5 امتیاز توانسته است نمره 4.6 را به خود اختصاص دهد. این مقدار از امتیاز نشان می دهد که بازی توانسته است رضایت کاربران را جلب نماید. سربازان تازه کار ارتش خود را انتخاب نمایید. با کلاس های بدنسازی و آموزش های نظامی آنها را تقویت نمایید. و با هزاران کاربر در سراسر جهان به صورت آنلاین مبارزه نمایید. در بازی Pocket Troops شما باید با فرماندهی مناسب از نیروهای بی خاصیت و دست و پا چلفتی خود مبارزانی زبده بسازید. سربازان جیبی دارای هوش مصنوعی هستند و هر آنچه که شما به آنها آموزش دهید مطابق آن عمل خواهند کرد. نبردهای بازی کوتاه هستند و شما خسته نخواهید شد. با مهارتهایی که به سربازانتان آموخته اید پرفسور های بدجنس و نیروهای آنها را نابود نمایید. شما جوخه های مختلفی را در اختیار دارید. جوخه هایی مانند تفنگ دار ، تک تیر انداز و نارنجگ انداز.
پایگاه های مستحکم بسازید و با استفاده از جوخه های خود و سلاح های متعددی که در اختیار دارید مانند نارنجک و سلاح های لیزری کاربران سراسر جهان را به مبارزه طلبیده و قدرت خود را به رخ آنها بکشید.
برای غلبه بر دشمن با تیزهوشی و زیرکی تاکتیک های مناسب را طراحی کنید. اگر از زمره دوستداران و علاقه مندان به بازی Pocket Troops هستید احتمالا بازی boom force و بازی guns of boom نیز توجه شما را جلب خواهد نمود. اپی فا نسخه معمولی + دیتا + تریلر بازی را به منظور دانلود رایگان بازدید کنندگان در سرورهای خود قرار داده است. اگر از علاقمندان به بازی های استراتژیک , بازی دیتا دار هستید، این بازی فوق العاده را تجربه کنید. شما می توانید پس از مشاهده تصاویر و تریلر بازی در صورتی که توجه اتان را جلب نمود، آن را بصورت رایگان از اپی فا دانلود نمایید. با این بازی شما ساعت ها پای دستگاه خود میخکوب خواهید شد.

ویژگی های بازی Pocket Troops :
- مبارزه با دشمنان گوناگون.
- در این بازی امکان رقابت با سایر کاربران در سراسر جهان وجود دارد.
- امکان آموزش نیرو های نظامی.
- امکان اخذ انواع تاکتیک ها و استراتژی ها.


– استخدام و آموزش سربازان
– نابود کردن دیگر فرمانده ها و جمع کردن غنائم
– مبارزه و  نبرد با پروفسور بد طینت و بد ذات ارتش او
– انجام ۱۲ ماموریت مختلف
– وجود ۶ جوخه و دسته از سرباز با مهارت های خاص خود
– وجود تجهیزات مختلف نظامی  از جمله تفنگ ، نارنک و سلاح های لیزری پرقدرت
– تمرین های سخت بدنسازی و نظامی برای تقویت نیروهای خود
– ساخت پایگاه های نظامی و تقویت آنها

تغییرات نسخه ی 1.24.7 :
- اضافه شدن ویژگی های جدید.
- بهینه سازی بخش های مختلف بازی.

مشاهده تریلر بازی
تصاویری از محیط بازی


دستورالعمل نصب و اجرای بازی Pocket Troops :
- ابتدا فایل نصبی بازی را دانلود و نصب کنید.
- فایل دیتا این بازی را از اپی فا دانلود و ان را از حالت فشرده خارج کنید.
- پوشه ی com.Heyworks.PocketTroopsVK را حتما در مسیر Android/Obb حافظه داخلی کپی کنید.
- بازی را اجرا نمایید.
برچسب ها :

مطالب مشابه