Microsoft Translator

مرتجم مایکروسافت اندروید Microsoft TranslatorMicrosoft Translator


مرتجم قدرتمند مایکروسافت ترنسلیتور برای اندروید


Microsoft Translator برنامه قدرتمند و مرتجم رسمی مایکروسافت برای اندروید می باشد. زبان تنها راه ارتباط بین انسان ها می باشد. از آنجا که زبان های زیادی در دنیا به رسمیت وجود دارند و یادگیری همه ی آنها نیز بسیار عمل وقت گیر و دارای هزینه ای می باشد، استفاده از مرتجم ها کار عاقلانه تری می باشد. نرم افزار مرترجم مایکروسافت ترنسلیتور با بهره گیری از یش از ۶۰ زبان مختلف را در سراسر جهان، ترجمه ای دقیق و روان را در اختیار استفاده کنندگان خود قرار میدهد. از این به بعد با استفاده از این برنامه در هر کجا که هستید کلمات را به زبان های مختلف ترجمه کرنید و همه جلمات را به طور کامل معنا نمایید. دیگر لازم نیست در کشور های بیگانه نگران ارتباط با افراد باشید و احتیاجات خود را به راحتی رفع کنید.

اپلیکیشن دیکشنری Microsoft Translator دارای روش های مختلفی برای ترجمه متناسب با نیاز شما دارد. به عنوان مثال از روس ترجمه گفتار به نوشتار می توانید در هنگام سفر به کشور های خارج استفاده کنید. به این صورت که کافیست با زبان خود صحبت کنید و ترجمه آن را به زبان دیگر به صورت نوشتار دریافت کنید. ترجمه های خود را در کارت حافظه ذخیره کنید تا در صورت آفلاین بودن از آن استفاده کنید. یکی از تفاوت های مرتجم مایکروسافت با دیگر مرتجم ها امکان استفاده از آن به صورت آفلاین می باشد. به صورتی که میتوانید زبان مورد استفاده خود را دانلود کنید و دیگر نیازی به دائم آنلاین بودن ارتباط با اینترنت را ندارید.برخی از زبان هایی که برنامه از آن پشتیبانی میکند عبارت است از فارسی، عربی، انگلیسی، چینی (S)، بلغاری، چینی (T)، کرواتی، ژاپنی، دانمارکی،  لیتوانیایی، نروژی، فرانسوی، آلمانی، هندی، عبری، مجارستانی، یونانی و غیره. برنامه قابلیت ترجمه متون طولانی و سایت ها و حتی ترجمه متون از رون عکس را دارد که مرتجم مایکروسافت را به یکی از کامل ترین مرتجم ها تبدیل کرده است. برنامه در مارکت گوگل امتیاز عالی ۴.۶ از ۵.۰ را توسط کاربران اندروید در سراسر دنیا به ثبت رسانده است. آخرین نسخه آن را از اپی فا دریافت و نصب کنید.

ویژگی های اصلی برنامه Microsoft Translator:


✓ ترجمه متن از روی تصاویر
✓ پشتیبانی از ساعت های هوشمند؛ قابلیت صحبت کردن به جای نوشتن برای ترجمه توسط برنامه
✓ ترجمه های خود را برای استفاده های بعدی بوکمارک کنید.
✓ به اشتراک گذاری متنون و یا لغات ترجمه شده با دیگر اپلیکیشن ها
✓ ترجمه اصوات و تبدیل آن به متن.
✓ دسترسی به تلفظ لغات برای فراگیری صحیح زبان ها
✓ همگام سازی تمام ترجمه شده ها در بین ساعت و تلفن همراه
✓ به اشتراک گذاری متنون و یا لغات ترجمه شده با دیگر اپلیکیشن ها
✓ ذخیره ترجمه ها برای استفاده در حالت آفلاین.
✓ ترجمه مکالمات شما با اتصال دو دستگاه با یکدیگر به صورت زنده
✓ ارتباط با سرور های هوشمند و دائم در حال به روز رسانی.

تغییرات آخرین نسخه v3.1.252:


• یک تنظیم برای خاموش کردن فیلتر فریبنده اضافه شده است
• قابلیت اضافه شده برای نشان دادن زبان شناسایی شده در فرمت “انگلیسی (Detected)”
• به روز شده در رفتار آنلاین به آن را بصری تر برای دانلود و استفاده از بسته های آفلاین برای زبان های پشتیبانی شده است
• دکمه های عمل در حالت متنی اضافه شده است، در حالی که صفحه کلید تا کاربر اجازه کار بر روی ترجمه را مانند به اشتراک گذاری و پین کردن می کند
• قابلیت خواندن لیست زبان بهبود یافته برای نشان دادن پنج زبان اخیر استفاده شده در در بالای لیست زبان

تصاویر محیط برنامه:


Microsoft Translator

باکس دانلود

برچسب ها :

مطالب مشابه