Marvel Contest of Champions

Marvel Contest of Champions

Marvel Contest of Champions

مبارزه قهرمانان مارول

Marvel Contest of Champions مبارزه قهرمانان مارول توسط استودیو  Kabam  برای پلاتفرم اندروید تولید و عرضه شده است . این بازی با بیش از ۵۰ میلیون دانلود ، امتیاز ۴.۳ را در گوگل پلی اخذ نموده است .

بازی فوق العاده زیبا ی مبارزه قهرمانان مارول Marvel Contest of Champions  با گرافیک عالی از محبوب ترین بازی های اکشن محسوب می شود . بسیاری از قهرمانان MARVEL  مانند مرد عنکبوتی ، مرد آهنی هالک  ،  Thor ، Capitan America ، Drax ،  Wolverine ، Star Lord    در این بازی حضور دارند . در این بازی شما در قالب شخصیت های فوق ایفای نقش خواهید کرد . دشمنان فرا زمینی سعی  دارند تا با ایجاد اختلاف میان قهرمان بازی آنها را به جان هم انداخته و راه پیروزی خود را باز نمایند .

به همین دلیل آنها  در آغاز  بازی Marvel Contest of Champions  به مبارزه با هم می پردازند . اما در ادامه بازی مجددا با هم متحد شده و به مقابله با دشمن می پردازند .

در بازی  MARVEL Contest of Champions  شما مسئول جمع آوری قهرمانان و دشمنان جهت انجام مسابقات تن به تن در یک منطقه می باشید . علاوه بر شخصیت  های ذکر شده  ، ا ز مکان های معروف   فیلم های MARVEL و The Avengers  نیز الهام گرفته شده است. بازی از گیم پلی بسیار زیبا و جذابی برخوردار است .

Marvel Contest of Champions

برای اجرای بازی نیاز به اتصال دائم اینترنت دارید .

ویژگی های بازی :

– طراحی بی نظیر شخصیت ها  .
– گرافیک بسیارعالی و فوق العاده .
– محیط عالی بازی .
– دارای افکت های بسیار جذاب
– گیم پلی بی نظیر و  اعتیاد آور و سرگرم کننده در سبک مبارزات تن به تن .
– وجود مکان های مختلف .
– قابلیت تنظیم کیفیت  گرافیک و جزئیات با توجه به قابلیت سخت افزاری دستگاه .
– کیفیت فول HD .
– صداگذاری عالی هیجان انگیز .

تغییرات نسخه ی جدید:

– اضافه شدن ده ویژگی دیگر به بازی
– رفع مشکلات نسخه قبلی

تریلر بازی

تصاویری از محیط بازی

 

ویژگی های نسخه مود

۱.خون بی نهایت  ۲.دشمنان به شما حمله نمی کنند

این نسخه از بازی بدون دیتا عرضه شده است و شما می توانید بعد از نصب بازی به صورت خودکار دیتای بازی را از سرورهای خود شرکت سازنده دریافت کنید.

برچسب ها :

مطالب مشابه