March of Empires


March of Empires
رژه امپراطوری ها
شاهکاری جدید از گیملافت


March of Empires جدیدترین ورژن بازی پر طرفدار رژه امپراطوری ها توسط کمپانی بازی سازی Gameloft برای کلیه دستگاه هایی که سیستم عامل آنها اندروید است به قیمت رایگان در فروشگاه گوگل پلی منتشر شد. بازی در سبک استراتژیک است. بازی تا این لحظه موفق شده است تا امتیاز 4.2 را از مارکت گوگل پلی کسب کند. شرکت تولید کننده بازی آن را اینگونه توصیف نموده است. بدون کوچکترین معطلی عجله کنبد. برای رسیدن به تاج و تخت و ایجاد امپراطوری مقتدر خود راه درازی در پیش دارید. در بازی March of Empires فنون جنگ و کشور گشایی را فرا بگیرید. ارتشی بزرگ از سربازان شجاع ، دلیر و قدرتمند بسازید. دشمن در حال یورش به شما است. با ارتش مجهز خود به آنها یورش برده و نابودشان کنید. اهمیتی ندارد که امپراطور دریا ها ، کوهها و یا صحرا باشید. این بازی سبکی نو و جدید در بازی های استراتژیکی را به شما ارائه می دهد. قبل از شروع هر حمله ابتدا قلعه و ساختمان های خود را مستحکم نمایید. بدون استحکام آنها پیروزی شما غیر ممکن است. با تاکتیک های زیرکانه دشمن را فریب داده و غنائم فراوان به دست آورید. جمع آوری سکه و غنائم جنگی یکی از کلیدها ی موفقیت شما است.

۳ جناح مختلف در بازی وجود دارد . شما می توانید بنابه میل خود یکی از آنها را انتخاب و با جناح های دیگر مبارزه کنید. گرافیک فوق العاده و HD همراه با صداهای عالی شبیه ساری شده حس واقعی میدان نبرد را به شما می دهد. امپراطوری خود را ایجاد کنید. نیروهای نظامی خود را آموزش دهید و بنیه نظامی خود را تقویت نمایید. بهترین استراتژی را اخذ نمایید و با تصرف شهرها و روستاهای دیگر قلمرو حکمرانی خود را گسترش داده و به حاکمی بلامنازع تبدیل شوید. تاکتیک ها و استراتژی های مناسب اخذ کنید. با طراحی تاکتیک های مناسب پیروزی شما حتمی است. افرادی که از بازی March of Empires بازدید نموده اند از بازی blood tyrant و بازی art of war نیز بازدید کرده اند. اپی فا نسخه معمولی + تریلر بازی را برای دانلود بازید کنندگان محترم در سرور های خود قرار داده است. توصیه می کنیم علاقمندان سبک استراتژیک این بازی را از دست ندهند. شما می توانید پس از مشاهده تصاویر و تریلر بازی در صورتی که توجه اتان را جلب نمود، آن را بصورت رایگان از اپی فا دانلود نمایید. این بازی مدت ها شما را به چالش خواهد کشید.

توجه در صورتی که خطای لایسنس روبرو شدید : در قسمت تنظیمات گوشی و در بخش مدیریت برنامه ها (apps) ب برروی clear cache  برنامه های Google play service و Google play store    کلیک نمایید آن ها کش آنها  را پاک کنید. سپس فیل -تر – شکن خود را فعال کرده و مارکت گوگل را اجرا وبازی March of Empires را جستجو نموده و بر رویدانلود کلیک کنید. پس از دانلود چند کیلو بایت ادامه دانلود را متوقف کنید.با این عمل لایسنس برنامه بر روی گوشی شما ایجاد خواهد شد. سپس با خیال راحت مراحل نصب را از روی فایل های دانلودی اجرا نمایید.


ویژگی های بازی March of Empires :
- پشتیبانی از زبان شیرین فارسی
- امکان شرکت در جنگ های تاکتیکی
- امکان به غارت بردن غنایم جنگی جهت افزاریش بنیه و قدرت نظامی خود
- امکان ساختن کشوری آباد ، بزرگ و پر رونق با انواع ابزارهای مختلف
- امکان انتخاب نبردها به طور دلخواه خودتان
- امکان انتخاب یکی 3 جناح موجود در بازی ,Desert Sultans Highland Kings و Northern Czars
- قابلیت بهبود سطح سلاح ها , قلعه ها , ساختمان ها , تجهیزات.
- افکت های صوتی عالی.
- دارای گرفیک اچ دی و 3 بعدی عالی.
- قابلیت ساخت یک امپراطوری مقتدر و نیرومند.
- امکان چت آنلاین با دوستان خود و یا سایر بازیکنان در سراسر جهان.
- تجربه نبرد واقعی به صورت آنلاین با دوستان خود.
- در این بازی امکان رقابت با سایر کاربران در سراسر جهان وجود دارد.
- امکان جمع آوری و کسب غنائم.
- آموزش دادن نیرو های جنگی و نظامی و افزایش قدرت و مهارت های آنها.
- قابلیت اخذاستراتژی و تاکتیک های مناسب.


تغییرات نسخه ی 3.2.0r :
- اضافه شدن ویژگی های جدید.
- بهینه سازی بخش های مختلف بازی.

مشاهده تریلر بازی
تصاویری از محیط بازی


برچسب ها :

مطالب مشابه