Last Hope Sniper - Zombie War

Last Hope Sniper - Zombie War


Last Hope Sniper – Zombie War
آخرین امید تک تیرانداز - نبرد زامبیLast Hope Sniper – Zombie War نسخه جدید بازی جذاب آخرین امید تک تیرانداز - نبرد زامبی توسط شرکت بازی سازی JE Software AB برای کلیه دستگاه هایی که سیستم عامل آنها اندروید است به قیمت رایگان در فروشگاه گوگل پلی توزیع گردید. این بازی جذاب در سبک اکشن , جنگی است. بازی توانسته است از کل 5 امتیاز موجود 4.5 امتیاز را از آن خود کند. هرج مرج تمام دنیا را فرا گرفته نسل انسان ها رو به نابودی می باشد حال تمام امید بشریت به بازماندگان و تکاور های باقی مانده است که آنها را از شر زامبی های خونخوار نجات دهند. شما یکی از این قهرمانان بزرگ هستید که باید سلاح خود را برداشته و جلوی تمامی زامبی ها رابگیرید و شهرها را از وجود آنها پاک کنید، این بازی دارای داستان بسیار خوبی می باشد که در هر آپدیت جدید به داستان بازی اضافه و ماموریت های آن بیشتر می شود.

اگر از طرفدارن بازی های سبک زامبی و تیر اندازی هستید این بازی را امتحان کنید و وارد دنیایی پر از تاریکی و آشوب شده و از انسان هایی که توان دفاع از خود را ندارند دفاع کنید. در آخر پست تریلر و تصاویری از محیط بازی را دراختیار شما کاربران عزیز قرار داده ایم که با دیدن و مورد پسند قرار گرفته شدن می توانید بازی Last Hope Sniper – Zombie War را از سرورهای اپی فا دریافت کنید و لذت ببرید.

طرفداران و علاقه مندان به این بازی میتوانند نگاهی نیز به بازی sniper strike special ops و بازی sniper fury بیندازند. اپی فا نسخه معمولی + نسخه مود بازی را برای دانلود رایگان شما عزیزان مهیا کرده است. سفارش می کنیم که دوست داران سبک بازی های اکشن , جنگی به هیچ وجه این بازی را از دست ندهند. مطمئنا شما از این بازی لذت خواهید برد.

ویژگی های بازی Last Hope Sniper – Zombie War :

– داستان هیجان انگیز (و اضافه شدن فصل های جدید در نسخه های بعدی)
– دارای دشمنان مختلف مانند زامبی، مهاجمان و …
– کارفرمایان حماسی و جنگ های حماسی
– دارای تله های جنگی مختلف
– بیش از ۱۰ مهارت و و سلاح های مختلف در بازی
– قابلیت ارتقاء سلاح خود
– انواع ماموریت ها مختلف در بازی و تکمیل آنها
– مبارزه با زامبی ها در مکان های مختلف
– دارای طراحی بسیار عالی

تغییرات نسخه ی 1.41 :
- مرتفع شدن باگ های ورژن قبل.
- بهینه سازی بخش های مختلف بازی.

ویژگی های نسخه مود :
- دارای پول بی نهایت.
- کریستال نامحدود


مشاهده تریلر بازی


 تصاویری از محیط بازی


برچسب ها :

مطالب مشابه