Last Day on Earth Survival

Last Day on Earth Survival

Last Day on Earth Survival

آخرین روز زمین

Last Day on Earth Survival  نسخه جدید بازی آخرین روز زمین توسط استودیو Kefir  به قیمت رایگان در گوگل پلی منتشر شد. سبک بازی اکشن بوده و اپی فا نسخه مود شده آن را با پول بی نهایت برای دانلود شما عزیزان در سرورهای خود قرار داده است. تا پس از مشاهده تصاویر بازی در صورتی که از آن خوشتان آمد بصورت رایگان دانلود نمود ه و از بازی با آن لذت ببرید. این بازی نیاز به اتصال دائم اینترنتی دارد.

آخر زمان فرا رسیده است و جهان رو به نابودی است . زامبی ها زمین را پر کرده اند. خطر همه جا در کمین شماست.  برای زنده ماندن باید با زامبی ها مبارزه کنید . با دوستان خود متحد شوید. به احداث پناهگاه بپردازید. ضمن کنترل منابع خود  سلاح های خود را ارتقاء دهید. رحم و مروت به پایان رسیده است و بازیکنان دیگر قصد دزدیدن منابع و سلاح های شما را دارند. بنا بر این شما نیز باید مهارت های خود را افزایش دهید و به پناهگاه بازکنان دیگر حمله کنید. با جستجو در پادگان ها و مناطق نظامی منابع خود را ارتقاء دهید. مراقب حیوانات وحشی باشید و خود را از حمله آنها در امان نگه دارید ، و قبل از آنکه آنها شما را مورد حمله قرار دهند شما آنها را شکار و از گوشت آنها تغذیه نمایید.

ویژگی های بازی Last Day on Earth Survival  :

۞ سلطه  زامبی ها در زمین و فرا رسیدن آخر زمان .
۞ شکار کردن حیوانات برای تهیه غذا .
۞ امکان ساخت سلاح های مختلف .
۞ جست و جو در پایگاه های نظامی و پیدا کردن منابع .
۞ امکان  تشکیل قبیله با بازیکنان دیگر و شانس بیشتر برای زنده ماندن .
۞ دارای فضاهای متنوع .
۞ امکان ارتباط با دیگر بازیکنان توسط  سیستم چت خصوصی .

تغییرات نسخه جدید

– آپدیت بزرگ کریستمس
– شما متویانید یک درخت کریسمس را تزئین کرده و به جمع آوری جواهرات بپردازید
– اضافه شدن تجهیزات  و سلاح ها مربوط به کریسمس
– اضافه شدن رویداد جدید به نام Holiday Van
– اضافه شدن دستگاهی برای ریستارت Alfa bunker
– بهینه سازی های مختلف و رفع باگهای بازی

تریلر بازی

تصاویری از محیط بازی

ویژگی های نسخه مود

کرافت رایگان
سکه های طلای نامحدود
صنایع دستی و مصالح نامحدود
امتیازات نامحدود
حداکثر دوام

راهنما در صورت مشکل در نصب نسخه مود

۱ فايل نصبي مود را نصب کنيد آن را اجرا کرده و براي چند دقيقه اي بازي کنيد
۲ حال از بازي خارج شويد. به تنظيمات(Setting) گوشي و بخش مديريت برنامه ها برويد و بازي را حتما توقف اجباري کنيد (Force Stop)
۳  وارد نرم افزار مديريت فايل تان شويد و با مراجعه به android/data پوشه ي zombie.survival.craft.z را پيدا کرده و پاک (delete) کنيد
۴ پوشه ي zombie.survival.craft.z موجود در فايل فشرده اي که از اپی فا  دانلود کرده ايد را در میسر android/data کپي کنید
۵ در نهايت بازي را اجرا کنيد

توجه توجه

دوستان عزیز نسخه مود بازی ممکن است بعد از یک مدت از کار بیافتد و سیو شما از بین برود و توجه داشته باشید ممکن است رو بعضی از گوشی ها بالا نیاید و تو لودینگ بازی گیر کند.

اگر می خواهید از امکانات خوب بازی بهره ببرید و بازیکنان دیگر به صورت آنلاین بازی کنید در آپدیت های جدید که در آینده در اختیار شما قرار می دهیم حتما نسخه معمولی بازی را دانلود کنید که در نسخه مود این امکان وجود ندارد.

پس از الان نسخه معمولی را دانلود کرده که در صورت اضافه شدن قابلیت های فوق العاده که در آینده در اختیار شما قرار می گیرد بازی شما سیو شده باشد زیرا در صورت استفاده از نسخه مود شما سیوی در گوگل پلی نخواهید داشت و باید بازی را از اول شروع کرده.

برچسب ها :

مطالب مشابه