King of Defense_The Last Defender

King of Defense_The Last Defender
دفاع پادشاهی_آخرین مدافع


King of Defense_The Last Defender جدیدترین ورژن بازی جذاب دفاع پادشاهی_آخرین مدافع از سوی استودیو بازی سازی GCenter برای کلیه دستگاه هایی که سیستم عامل آنها اندروید است به قیمت رایگان در گوگل پلی توزیع شد. سبک این بازی پرطرفدار برج دفاعی است. دنیای زیبا توسط نیروی تاریکی که از جهنم تاریک می آید تهدید می شود. آنها در همه جای پادشاهی هستند مانند جنگل های زیبا، بیابان های گرم و یا زمین های برفی سرد و تمام پادشاهی درخطر بزرگی قرار گرفته است. از استراتژی های مناسب برای دفاع از پادشاهی خود استفاده کنید. هیولاها با قدرت جادویی به راحتی زمین را دارند فتح می کنند شما آخرین مدافع و امید این پادشاهی هستیدکه باید قهرمانان خود را انتخاب کنید و به ساخت ساز برج های مختلف دفاعی بپردازید و جلوی تهاجم این نیروهای اهریمن را بگیرید. تنها را پیروزی فقط استراتژی های مناسب و کنترل درست از قدرت های قهرمانانتان در بازی است. اگر از دوستداران بازی های برج های دفاعی هستید این بازی با بیش از ۱۰۰ مرحله چالش بر انگیز می تواند ساعت ها شما را سرگرم کند.

اگر از زمره دوستداران و علاقه مندان به بازی King of Defense_The Last Defender هستید احتمالا بازی magic siege defender و بازی realm defense hero legends td نیز توجه شما را جلب خواهد نمود. اپی فا نسخه معمولی + نسخه مود + دیتا بازی را در سرورهای خود قرار داده است . سفارش می کنیم که دوست داران سبک بازی های برج دفاعی به هیچ وجه این بازی را از دست ندهند. ابتدا تریلر و تصاویر محیط بازی را مشاهده کنید و در صورتی که مورد توجه شما واقع شد، آن را بطور کاملا رایگان از اپی فا دانلود نمایید. این بازی ساعت ها شما را سرگرم خواهد نمود.

سستم قهرمانان بازی:

– Fairos (Archer) قهرمانی دارای یک مهارت تیراندازی فوق العاده با توانایی شلیک چندین فلش همان زمان است.
– Master Brow قهرمانی دارای مهارت شمشیر زنی فوق العاده است.
– Sewan قهرمانی که با استفاده از مهارت های نیزه به مبارزه می پردازید.
– Old Warros در طول بسیاری از جنگ ها، هیچ کس نام واقعی خود را به یاد نمی آورد. آنها او را “جنگجویان قدیمی” می نامند. او دارای قدرت فوق العاده ای است. مهارت های ویژه: ایجاد سپر برای محافظت از خود و تمام متحدان
– Cercle یک قهرمان است که دارای قدرت های سحر و جادو می باشد
– Demon Krat جنگجویی با نماد قدرت که با تبر به نبرد های سنگین می پردازد.

ویژگی های بازی King of Defense_The Last Defender :
- وجود طیف گشترده ای از برج های دفاع و نیروهای قدرتمند
- قابلیت ارتقاء برج ها به 3 سطح مختلف
- امکان ارتقاء - قهرمانان , - برج های دفاعی.
- دارای گیم پلی خوب.
- صداگذاری مهیج.
- دارای گرافیک HD.
- وجود دشمنان قدرتمند.


تغییرات نسخه ی 1.3.4 :
- بهینه سازی بخش های مختلف بازی.

ویژگی های نسخه مود :
- دارای پول بی نهایت.


مشاهده تریلر بازی
تصاویری از محیط بازی


برچسب ها :

مطالب مشابه