Justice League Action Run

Justice League Action Run


Justice League Action Run
عدالت جویانJustice League Action Run توسط استودیوی بازیسازی معروف Warner Bros. International Enterprises ساخته شده و بازی  عدالت انتقام جویان را به قیمت رایگان منتشر نمود. سبک بازی اکشن و دوندگی می باشد. این بازی با بیش از ۵ میلیون بار دانلود توسط کاربران سراسر جهان با استقبال خوبی مواجه شده است و امتیاز ۴.۲ را کسب نموده است .

در بازیJustice League Action Run عدالت انتقام جویان شما باید به نبرد با نیروهای شرور و خبیث بروید . گروه خود را از میان ابرقهرمانان کارتونی انتخاب نمایید و به تعقیب نیروهای خبیث رفته و آنها را نابود نمایید. تعدادی از نمونه قهرمانا قابل انتخاب توسط شما عبارتند از سوپرمن، بتمن ، سایبورگ ، واندر وومن و فایر استورم انتخاب نمایید. کاراکترهای شرور بازی نیز شخصیت هایی مانند دارک سِید، جوکر، لوبو و لکس لوتور می باشند. لوکیشن های بازی شهرهایی مانند اپوکولیپس و گاتهام می باشد. در این بازی شما می توانید ضمن استراحت به تمدی قوا بپردازید ، با مشاهده فیلم های نمایشی اطلاعات دقیقی از قهرمانان گروهتان به دست آورید ، به کتاب خوانی بپردازید ، پرواز نمایید و در ۱۵۰ مرحله متنوع بازی با رهیری گروه خود اعمال مختلفی را انجام دهید . اکر از قهرمانان گروه خود راضی نیستید آنها را تعویض نمایید . آنها را با لباس و تجهیزات جدید ارتقاء دهید. شما می توانید با کسب سکه بیشتر قفل قهرمانان جدید را باز نمایید و با بالا بردن سطح آنها جوایز بیشتری دریافت نمایید.

طرفداران بازی Justice League Action Run بازی sonic dash و بازی temple run را نیز دانلود نموده اند. اپی فا نسخه معمولی + دیتا بازی را برای دانلود رایگان شما عزیزان مهیا کرده است. اگر از علاقمندان به بازی های اکشن هستید، این بازی فوق العاده را تجربه کنید. ابتدا تریلر و تصاویر محیط بازی را مشاهده کنید و در صورتی که مورد توجه شما واقع شد، آن را بطور کاملا رایگان از اپی فا دانلود نمایید. با این بازی ساعت ها سرگرمی و هیجان را در گوشی و تبلت های اندرویدی خود تجربه کنید.

تغییرات نسخه ی 1.83 :
- اضافه شدن ویژگی های جدید.
- بهینه سازی بخش های مختلف بازی.

مشاهده تریلر بازی
تصاویری از محیط بازی
 
دستورالعمل نصب و اجرای بازی Justice League Action Run :
- ابتدا فایل نصبی بازی را دانلود و نصب کنید.
- فایل دیتا این بازی را از اپی فا دانلود و ان را از حالت فشرده خارج کنید.
- پوشه ی com.wb.goog.jlar را حتما در مسیر Android/Obb حافظه داخلی کپی کنید.
- بازی را اجرا نمایید.
برچسب ها :

مطالب مشابه