Hellrider
Hellrider

Hellrider 2
جهنم سوار 2Hellrider 2 استودیوی بازی سازی Anji Games نسخه جدید بازی را برای گوشی و تبلت های دارای سیستم عامل ” پلتفرم ” اندروید به قیمت رایگان منتشر نمود. سبک بازی آرکید و اکشن می باشد.

داستان بازی :

در بازی Hellrider تعدای ار موتور سواران که در جهان زیرین گرفتار شده اند مصمم به فرار از آنجا می شوند. اما به دلیل مشکلاتی که وجود دارد موفق به این کار نمی شوند . به همین دلیل شخصیت Hellrider باید به آنها آموزش های لازم را ارائه نماید ، تا بتوانند ضمن مراقبت خود از تله های مرگباری که در مسیر وجود دارد ، بوسیله موتور سیکلت ، اسکلت هایی که سر راه قرار دارند را بزنند .

در این بازی شما نقش موتورسواری را ایفا می کنید که باید با وسیله نقلیه خود به مبارزه با اسکلت ها پرداخته و آنها را نابود نمایید. مانند نسخه قبلی حرکت رو به جلوی موتور اتوماتیک می باشد و شما تنها می توانید جهت حرکت را کنترل کنید. در نسخه قبلی شما پس از باخت ، باید بازی را از ابتدا اغاز می کردید. اما در نسخه جدید، بازی مرحله ای شده و در صورت عبور از یک مرحله ، در صورت باختن به ابتدای بازی بر نمی گردید. به عبارتی محور نسخه قبلی بر روی رکورد شکنی بود ، اما در نسخه جدید عبور از مراحل مختلف می باشد.

اپی فا appyfa.ir مفتخر است ضمن معرفی ، این بازی سبک آرکید را مانند همیشه برای دانلود شما عزیزان در سرور های خود قرار می دهد . پس از مشاهد تصاویر و تریلر گیم پلی بازی ، در صورتی که نظرتان را جلب نمود ، آن را بطور رایگان از سرورهای ما دانلود نمایید.

ویژگی های بازی Hellrider 2 :

– ماجراجویی در دریا ، زمین و آسمان .
– کنترل ساده لمسی .
– گیم پلی روان و ساده .
– وجود تله ها متعدد .

تغییرات نسخه ی 1.81 :
- بهینه سازی بخش های مختلف برنامه.
- اضافه شدن 3 کاراکتز جدید
- زبان اوکراینی اضافه شده

ویژگی های نسخه مود :
- حذف کلیه تبلیغات.


تصاویری از محیط بازی


برچسب ها :

مطالب مشابه