Grow Castle

Grow Castle


Grow Castle
توسعه قلعهGrow Castle نسخه جدید بازی کم نظیر ، محبوب و پرمخاطب توسعه قلعه بوسیله استودیوی بازی سازی RAON GAMES در مارکت بزرگ گوگل به قیمت رایگان برای گوشی های اندرویدی و تبلت های دارای سیستم عامل اندروید عرضه شد. سبک بازی آرکید است و با بیش از ۱۰ میلیون دانلود و کسب امتیاز خوب ۴.۵ از جمله بازی های پرطرفدار می باشد. این بازی تلفیقی از بازی های سبک دفاع از قلعه و استحکامات نظامی و سبک آرکید یا نقش آفرینی می باشد.
در این بازی شما باید علاوه بر دفاع از قلعه های خود نسبت به تکمیل و ارتقاء آنها اقدام نمایید. برای هر قلعه نیروهای حفاظتی مناسبی را اختصاص دهید و هوشمندانه از آیتم های موجود در بازی استفاده کنید و با اخذ استراتژی مناسب پیروز مبدان شوید. همچنین شما میتوانید از دهکده های مجاورمالیات اخذ نمایید. علاوه بر این می توانید با استخدام نمودن کارگرها طلا و یا الماس به چنگ آورید.
محیط بازی از بخش های مختلفی تشکیل شده است و هر بخش نیروهای خاص خود را دارد. مثلا قهرمانان در داخل قلعه سنگر گرفته اند تا از آنجا به دشمن حمله کنند. آنها از توانایی و قدرت های متفاوتی برخوردار هستند و شما با توجه به نوع استراتژی خود میتوانید ، قهرمان مناسب را انتخاب کنید. کماندارها در بخش پشتی قلعه مستقر هستند و در بخش جلوی قلعه نیز میتوانید استحکامات نظامی احداث نمایید. گستردگی بازی و جذابیت و تنوع آن ساعت ها شما را میخکوب بازی خواهد کرد.

ویژگی های بازی Grow Castle :

۞ تلفیقی از سبک های بازی های مختلف .
۞ بیش از ۱۲ قهرمان منحصر به فرد با توانایی های مختلف .
۞ مراحل متعدد و جذاب .
۞ گرافیک ۲ بعدی ساده و دوست داشتنی .
۞ امکان ارتقاء قلعه به شکل دلخواه .
۞ کنترل های لمسی روان و آسان .
۞ گیم پلی عالی و اعتیاد آور .
۞ سازگار با تمام دستگاه های اندرویدی .
۞ صدا گذاری مهیج .

تغییرات نسخه ی 1.20.6 :
- بهینه سازی بخش های مختلف بازی.
- اضافه شدن مهارت های جدید
- اضافه شدن گنجینه های جدید
- لباس جدید آرچر اضافه شده است

ویژگی های نسخه مود :

۞ طلای نامحدود
۞ کریستالهای نامحدود
۞ نمره مهارت نامحدود
۞ سریع سطح بالا

تصاویری از محیط بازی


برچسب ها :

مطالب مشابه