Grim Soul Dark Fantasy Survival


Grim Soul Dark Fantasy Survival
روح گریم بقا در تاریکیGrim Soul Dark Fantasy Survival نسخه جدید بازی محبوب و پر طرفدار روح گریم بقا در تاریکی توسط استودیو بازی سازی Brickworks game برای سیستم عامل اندروید به قیمت رایگان در استور گوگل پلی توزیع شد. این بازی در سبک نقش افرینی (RPG) , بقاء است. این بازی توانسته است امتیاز 4.5 را در مارکت گوگل پلی بدست آورد. در بازی Grim Soul Dark Fantasy Survival ترس ، تاریکی و وحشت امپراطوری قرون وسطی را فرا گرفته است. ساکنان به زامبی و ارواح سرگردان مبدل شدند شما در چنین مکانی تاریک ، سرد و مرموز گرفتار شده اید. با استفاده از ابزار و وسایلی که در اختیار دارید نسبت به ساخت سرپناه برای خود اقدام نمایید. برای حفظ جان خود از شر ارواح وهیولاها باید نهایت سعی و کوشش خود را بکار ببرید. برای خود سلاح و زره بسازید. در اطراف محل زندگی خود تله های مختلف کار بگذارید. با شکار در طبیعت برای خود غذا تهیه و ذخیره کنید.. به یک قبیله بپیوندید تا بتوانید در این جهان بی رحم و قرون وسطایی زنده بمانید.به جستجوی کتیبه ها بپردازید تا راز این امپراطوری نفرین شده را پیدا و به کلید رهایی از آن دست بیابید.برای تقویت خود از هیچ کاری فروگذاری نکنید. اقدام به جستجو و کشف آیتم های جدید و مخفی نمایید. آری برای بقا باید سخت تلاش کنید.

برج و باروهای قوی و با استحکام بالا بسازید. با هوشیاری بهترین مکان ها را جهت احداث قلعه ها انتخاب نمایید، به نحوی که راه های نفوذ دشمن را کاملا سد نمایند. علاقمندان به این بازی از بازی jurassic survival و بازی last day on earth survival نیز بازدید کرده اند. اپی فا نسخه معمولی + نسخه مود بازی را برای دانلود رایگان شما عزیزان مهیا کرده است. توصیه می کنیم علاقمندان سبک نقش افرینی (RPG) , بقاء این بازی را از دست ندهند. شما می توانید پس از مشاهده تصاویر بازی در صورتی که توجه اتان را جلب نمود، آن را بصورت رایگان از اپی فا دانلود نمایید. این بازی سرگرم کننده شما را مجذوب خود خواهد کرد.

ویژگی های بازی Grim Soul Dark Fantasy Survival :
- امکان جمع آوری گنجینه های مختلف.
- امکان احداث کارگاه های منابع جدید.
- جستجو و یافتن منابع و سلاح های قرون وسطی و باستانی.
- اقدام به کشف سرزمین های تازه.
- ساخت تله برای جلوگیر از نفوذ دشمنان.
- انتخاب از بین انواع سلاح های مرگبار.
- صداگذاری مهیج.
- دارای گرفیک اچ دی و 3 بعدی عالی.
- وجود دشمنان متعدد برای مبارزه.
- امکان احداث برج و باروهای قوی و با استحکام.


تغییرات نسخه ی 1.0.6 :
- بهینه سازی بخش های مختلف بازی.
- اضافه شدن ترحمه کامل زبان آلمانی
- مشاهده تبلیغات و دریافت آیتم های بازی به طور رایگان
- اضافه شدن ویژگی های جدید Celebrate Easter

تغییرات نسخه ۱.۷.۰

– برای این نسخه تغییراتی در گوگل پلی ذکر نشده است.

ویژگی های نسخه مود :
- دارای پول بی نهایت.
- حرکات بیشتر.
- گرافت رایگان.
- طول عمر سلاح بی نهایت
- طول عمر زره بی پایان
- انرژی نامحدود
- ارتقاء رایگان
Crafting رایگان


تصاویری از محیط بازی
توجه  برای اینکه هنگام اجرای بازی با خطای payments unavailable روبرو نشوید، بعد از نصب بازی، بازی را در گوگل پلی پیدا کنید و روی open بزنید.

 
برچسب ها :

مطالب مشابه