Gear VR Headset
Gear VR Headset

Gear VR Headset

 

هدست Gear VR Headset و دوربین Gear 360


امروز هم زمان با معرفی رسمی گوشی گلکسی اس ۸  “Galaxy S8”  توسط سامسونگ ، هدست گیر وی آر “Gear VR Headset” و نسخه جدید دوربین گیر ۳۶۰ “Gear 360 Camera” را  نیز به منظور اخذ  عکس‌ها و ویدیوهای با کیفیت تر معرفی نمود .

هدست گیر وی آر جدید


بهینه شده هدست قبلی است که مختص گوشی گلکسی اس ۸ ارائه می گردد . سامسونگ پرچمداران جدید خود را  برای کار با هدست واقعیت مجازی بهینه نموده است. نمایش تصاویر با صفحه نمایش فوق عریض آن عالی شده است ، و استفاده از پردازنده گرافیکی قدرتمند مجهز به چیپست‌های اسنپ دراگن ۸۳۵ و اگزینوس ۸۸۹۵  به اجرای بهترو با کیفیت‌ تر محتوا منجر گردیده است .

Gear VR Headset

 

یک کنترلر بی سیم نیز به پکیج جدید واقعیت مجازی سامسونگ افزوده  شده  است . این کنترل از لحاظ  ظاهر و عملکرد شبیه  به کنترلر Daydream گوگل می باشد. کنترلر فوق دارای یک تاچ پد قابل کلیک ، یک دکمه فشاری و کلیدهای کمکی ولوم، هوم و بازگشت می باشد. این کنترلر حرکتی بازی‌های واقعیت مجازی را از آن چه قبلا روی Gear VR  تجربه کرده بودید هیجان انگیزتر می‌نماید، زیرا با استفاده از موشن کنترلر می‌توانید به جای این که تنها نظاره کننده باشید، با محیط بازی نیز تعامل داشته و ارتباط برقرار کنید. علاوه بر کنترل فوق کماکان امکان استفاده از کنترل‌های لمسی موجود در کنار هدست نیز مهیا می باشد .موشن کنترلر و هدست جدید با گوشی‌های سامسونگ تا گلکسی اس ۶ سازگاری دارد.

دوربین گیر ۳۶۰


افزون  بر هدست گیر وی آر جدید ، نسخه جدیدی از دوربین گیر ۳۶۰ نیز جهت گوشی گلکسی اس ۸ ارائه شده است که امکان ضبط  تصاویر و ویدیوهای ۳۶۰ درجه جذاب با کیفیت ۴K  را به شما می دهد .در نسخه قبل فقط قادر به ضبط تصاویر با کیفیت QHD بودید. با این وضوح  و کیفیت تصویری ارائه شده علاوه بر اخذ  تصاویر پانورامای ۳۶۰ درجه زاویه تصویر به بیش از ۷۵ درجه افزایش یافته است. باطری دوربین Gear 360 جدید بزرگتر می باشد ، و امکان استفاده از باطری جانبی نیز در آن وجود دارد . پایه دوربین جدید نیز تغییر کرده است.

Gear VR Headset

 

 
برچسب ها :

مطالب مشابه