gDMSS Plus

برنامه کنترل دوربین مدار بسته gDMSS Plus


 gDMSS Plus


برنامه نظارت و کنترل دوربین های مداربسته اندروید


gDMSS Plus برنامه ی مدیریت و نظارت گوشی اندرویدی از راه دور که ساخته ی گروه Zhejiang DAHUA Technology Co. Ltd میباشد. امروزه گوشی های هوشمند قادر به انجام کار های بی نظیری هستند و هر روز اپلیکیشن های کاربردی تری برای سیستم عامل اندروید ساخته می شود. با برنامه gDMSS Plus از امکاناتی چون پشتیبانی از Push Alarmm، گردش کار مخفی، پخش ویدئو، حرکت انگشت، اسلاید ویندوز و … را میتوانید از راه دور کنترل کنید. در اصل این برنامه برای کنترل دوربین های مداربسته DAHUA (داهوا) عرضه شده است و همچنین به نوبه خود یکی بهترین برنامه کنترل و نمایش دوربین مداربسته می باشد. با اپلیکیشن gDMSS Plus تصاویر دوربین های مداربسته را از راه دور مشاهده کنید و به کنترل دوربین های گردان بپردازید.

دانلود برنامه gDMSS Plus برای اندروید

 

این اپلیکیشن با دستگاه هایی سازگار است که از تابع Push Alarmm پشتیبانی کنند و همچنین استفاده تخصصی آن مخصوص دوربین های مدار بسته ی DAHUA می باشد. اپلیکیشن با اینترنت کار می کند و حتما باید هر دو دستگاه آنلاین باشند.قبل از استفاده نیز باید در Push Config پیکربندی انجام دهید. برای دریافت اطلاع رسانی، تصدیق دوباره مورد نیاز است زیرا سرور پیام گوگل کلود تغییر کرد. برای فعال کردن مجدد اطلاع رسانی push شما باید در “Push Config” دوباره تصدیق شوید.

امتیاز gDMSS Plus در مارکت گوگل ۳.۵ از ۵.۰ است که به قیمت ۵.۰۰ دلار به فروش میرسد. اکنون آخرین نسخه ی خریداری شده این نرم افزار در اپی فا در دسترس است.

تغییرات نسخه v3.47.001:


* رفع برخی از مشکلات

تصاویر محیط برنامه:


نظارت و مساهده دوربین با gDMSS Plus اندروید

[divide]

باکس دانلود

برچسب ها :

مطالب مشابه