Fallout Shelter

Fallout Shelter


Fallout Shelter 


بازی Fallout Shelter امروز برای اکس باکس وان منتشر می شود


نسخه اندروید این بازی را می توانید از اینجا Fallout Shelter دانلود نمایید .


بنابر اعلام استودیو موفق و مشهور   Bethesda Games که تا کنون بازی های معروفی مانند  Skyrim Special Edition (اسکایریم) و Fallout 4  (فال آوت ۴ ) را تولید نموده است قرار است  نسخه بهینه شده بازی Fallout Shelter که تابستان گذشته برای iOS و اندروید منتشر شده بود  و مدتی قبل نیز نسخه ویندوز ۱۰ ارائه گردید ، امروز هشتم  فوریه برای اکس باکس وان روانه بازار کند.


خط داستانی بازی ازجذابیت و هیجان بسیار بالایی برخوردار است ، بگونه ای که  بازیکنان را مشتاق به پیگیری بازی می کند. داستان بازی مربوط به ماجراهای جنگ سرد بعد از جنگ جهانی دوم می باشد. برخی از کشورهای جهان توسط  سلاح های  هسته ای بمب باران شده و کره زمین به منطقه ای آلوده به تشعشعات رادیواکتیو حاصل از سلاح های اتمی تبدیل گردیده است. این فاجعه موجب شده است  تا کل جو زمین از مواد رادیواکتیو و خطرناک پر شود. به همین جهت کشورهایی مختلف جهت کاهش تلفات اقدام به ساخت غارهای بزرگ تحت عنوان Fallout Shelter در دل زمین کرده اند. اثرات این حملات  مرگبار تا ده ها سال بعد باقی می ماند. پس از پایان این حملات ، ارتش های نظامی کشورهای مختلف جهت  جمع آوری غنایم و منابع مورد نیاز خود کشورهای دیگررا مورد حمله قرار می دهند و این جنگ هولناک تا سال ۲۰۷۷ ادامه پیدا می کند. همه مردم جهان درابن غارها که Vault نام دارد زندگی می کنند. در این بازی شما در نقش یکی از فرماندهان و رهبرانی که مسئولیت مدیریت کردن یکی از این غارها  را دارید ایفای نقش می کنید. شما باید  Vault  یا غار خود را که با یک عدد خاص مشخص می گردد مدیریت نمایید.بخش گیم پلی بازی Fallout Shelter :


سبک بازی Fallout Shelter مدیریتی ، استراتژیکی وشبیه سازی می باشد. وظیفه شما این است که Vault خود را به خوبی مدیریت نموده  و اقدام به گسترش آن کنید. در آغاز فقط چند اتاق ساده در پایگاه شما وجود دارد. شما باید با به کارگیری مردم دو کار اساسی و مهم انجام دهید. کار اول رهایی و نجات  آن ها از گرسنگی و خطر مرگ  بوسیله  تشعشعات رادیو اکتیو کار دوم استفاده از وجود آنها برای افزایش بهره وری و توسعه پایگاه خود می باشد. با توجه  به قوه خلاقیت و درایت استراتژیکی تان قادر هستید تا بخش های مختلی را در پایگاه خود ایجاد نمایید.  شما باید توانایی مدیریت کردن صحیح بخش های ایجاد شده را داشته باشید و بتوانید بسرعت نیازهای نیروهای خود را تامین نمایید.


گیم پلی بازی در سبک از نمای رو به رو و دو بعدی می باشد. شما می توانید با زوم کردن محیط ریزترین جزئیات اطراف را مشاهده کنید. بازی دارای بخش آموزش اولیه می باشد و شما را تا پایان مرحله اول راهنمایی می کند. در این آموزش ها با چگونگی انجام امور  آشنا شده و یاد می گیرید که چه مواردی را باید در اولویت قرار دهید. بازی دارای بخش های تولیدی و صنعتی زیادی  است. کارمندان شما دارای قابلیت های مختلفی بوده و می توانند در بخش خاصی فعالیت کنند.


همچنین، می توانید کارمندان را در بخش های مختلف ارتقاء داده وموجب افزایش سرعت و کیفیت کار این بخش ها و کارمندان آن شوید. علاوه بر مدیریت بخش های صنعتی و نظامی باید به وضعیت زندگی شخصی کارمندان خود نیز رسیدگی نمایید. شما قادر هستید تا در این پایگاه های زیرزمینی اتاق های ساده و در عین حال شیک ساخته و آن ها را به زوج های مختلف بدهید تا در آن زندگی نموده  و حتی صاحب بچه شوند.


علاوه بر مدیریت پایگاه ، باید از آن نیز دفاع کنید. تهدیدات خارجی و داخلی مانع کار شما خواهند بود. امکان دارد نیروهای دشمن به طور غافلگیرانه به پایگاه شما حمله نموده و منابع شما را غارت کنند. باید خود را برای چنین مواقعی آماده کرده باشید. برای این کار می توانید سلاح های مختلفی تهیه نموده و به سربازان خود آموزش های لازم را ارائه دهید. همچنین با پوشیدن لباس های امنیتی و محافظ نفوذ مواد شیمیایی می توانید از پایگاه خارج شده  و به کشف عناصر با ارزش و پنهان بپردازید. به مرور زمان جمعیت این پناهگاه افزایش پیدا کرده و چالش های متعدد و بیشتری مانند تامین آب و غذا، برق و ملزومات زندگی مردم در مقابل بازیکن قرار می گیرند.


از امروز نوزدهم بهمن ماه کاربران اکس باکس وان نیز می توانند به جمعیت کاربران Fallout Shelter بپیوندند .


لازم به یادآوری است که این بازی از پلتفرم Xbox Play Anywhere هم پشتیبانی کرده و بازیکنان ویندوز ۱۰ و اکس باکس وان می توانند به صورت کراس – پلتفرم تجربیات و عملکرد های خود را به اشتراک بگذارند.

ویژگی ها ی بازی : • گیم پلی بسیارسرگرم کننده و چالش برانگیز.

 • سبک مدیریتی فوق العاده حرفه ای و استراتژیک .

 • جزئیات گرافیکی فوق العاده .

 • امکان استخدام نیروهای جدید .

 • امکان ارتقاء نیروها به درجات و سطوح بالاتر .

 • قابلیت مدیریت بخش های مختلف .

 • قابلیت ساخت و ایجاد پایگاه های صنعتی و نظامی .

 • امکان زوم زیاد و نمایش جزئیات مختلف .

 • توانایی ارتقاء بخش های مختلف .

 • وجود طیف وسیعی از ابزارآلات مختلف صنعتی و نظامی .

 • قابلیت افزایش بازدهی پایگاه با ایجاد سیستم های مختلف .

 

 
برچسب ها :

مطالب مشابه