Exiled Kingdoms RPG Full

Exiled Kingdoms RPG Full


Exiled Kingdoms RPG Full
بازی اکشن تبعید پادشاهی
Exiled Kingdoms RPG Full یک بازی اکشن و نقش آفرینی می باشد که توسط استودیوی بازیسازی ۴ Dimension Games ساخته شده است و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گرفته است. پادشاهی تبعید یک بازی تک نفره RPG می باشد که به شما اجازه می دهد آزادانه در یک جهان منحصر به فرد سفر کنید. این یک بازی ایزومتریک است که الهام بخش از بهترین بازی های نقش آفرینی در دهه های گذشته می باشد. سفر خود را آغاز کنید و پا به جهانی پر از رازهای بی انتها بگذارید ماموریت های بازی را یکی پس از دیگری به پایان برسانید آیتم های مختلف بدست بیاورید با دشمنان مختلف رو به رو شوید زره ها و سلاح های جدید را آزاد کنید و ساعت ها سرگرم این بازی محبوب شوید.
مقدمه ای داستان بازی

حدود یک قرن پیش، امپراتوری Andorian توسط یک حادثه جادویی و تاریک نابود شد که وحشت بزرگی را در دنیا به ارمغان آورد؛ بشریت تقریبا نابود شد. هزاران نفر موفق به فرار به جزیره وحشی و خطرناک شدند. ولی بی اعتمادی و سرزنش ساختن امپراتور جدید را غیرممکن ساخت و چهار پادشاهی برای همیشه تبعید اعلام شد.

حال امروز مردم باقی مانده و برخی از حکومت های کوچک در حال تلاش برای زنده ماندن هستند و اغلب با یکدیگر برای بقاء می جنگند. دنیا را تاریکی و وحشت فرا گرفته است و دیگر امیدی به بهبودی آن نیست. شما مهاجم تازه کار هستید، به ندرت به چنین داستان های قدیمی توجه می کنید؛ شما بیشتر با نگرانی های زندگی گذشته خود و کمبود طلا روبرو هستید.اما شانس به شما رو می کند و یک نامه از نیو گارند دریافت می کنید، که بیان می کنید شما تنها وارث بزرگ پادشاهی هستید. شما گذشته واقعی خود را فراموش کرده اید، اما قطعا این شما را از چنین فرصتی بزرگی متوقف نخواهد کرد و سفر شما به جاده نیو گارد آغاز می شود حال شما با حقایق زیادی روبه رو هستید و به زودی خواهید فهمید تمامی افسانه ها قصه نیست یک واقعیت است.

یکی از ویژگی های خوب این بازی وجود ۱۰۸ منطقه و ۸۰ ماموریت با ۱۱۰ ساعت گیم پلی آن می باشد جزء دسته ی طولانی ترین بازی های داستانی ساخته شده برای تمامی دستگاه های اندرویدی و آیفون می باشد. اگر از زمره دوستداران و علاقه مندان به بازی Exiled Kingdoms RPG Full هستید احتمالا بازی mine quest و بازی alliance heroes of the spire نیز توجه شما را جلب خواهد نمود. اپی فا نسخه معمولی + نسخه مود برای دانلود رایگان شما عزیزان مهیا کرده است. توصیه می کنیم علاقمندان سبک اکشن , نقش افرینی (RPG) این بازی را از دست ندهند. مطمئنا شما از این بازی لذت خواهید برد.

تغییرات نسخه ی 1.1.1091 :
- اضافه شدن ویژگی های جدید.
- بهینه سازی بخش های مختلف بازی.

مشاهده تریلر بازی


 تصاویری از محیط بازی
ویژگی های نسخه مود :
- دارای پول بی نهایت.
- باز شدن تمام قفل ها.
برچسب ها :

مطالب مشابه