Call Recorder

دانلود برنامه Call Recorder اندرویدCall Recorder


ضبط و ذخیره تماس ها و مکالمات اندروید


Call Recorder از قدر ترین نرم افزار های ضبط مکالمه منتشر شده توسط استودیو Killer Mobile برای اندروید می باشد. خیلی وقت ها اتفاق میفتد که شما به صدای ضبط شده مکالمات خود نیاز پیدا می کنید. حالا یا به خاطر ثبت مدرک یا برای از یاد نرفتن مکالمات مهم و یا هر دلیل دیگر. این نرم افزار حرفه میتواند  به صورت کاملا دو طرفه ( هم صحبت های شما و هم صحبت های مخاطبتان) تماس ها و مکالمات شما را در گوشی های روت شده ضبط نماید. با این کار دیگر نگران از بین رفتن اسناد مهم در گوشی اندرویدی خود نباشید.

برنامه Call Recorder هم به صورت دستی و هم به صورت کاملا اتوماتیک مکالمات شما را ضبط می سازد که می توانید به ترتیب تاریخ میلادی در پوشه Call Recorder به دنبال آنها باشید. لازم به ذکر است شرکت نرم افزار از سال ۲۰۰۴ در زمینه ضبط تماس فعالیت و تجربه دارد و نسخه های متفاوتی از این برنامه را برای پلتفرم های مختلف تولید کرده است. امتیاز این اپلیکیشن در مارکت گوگل ۴.۱ از ۵.۰ میباشد که میتوانید آخرین نسخه آن را از اپی فا دریافت و نصب کنید.

ویژگی های اصلی برنامه Call Recorder:


ضبط و دخیره مکالمات تماس ها در انواع فرمت های : AMR، WAV، ۳GPP و MP3
دارای ویجت داخلی برای دسترسی سریع به ضبط تماس ها.
پشتیبانی از اکثر زبان های زنده دنیا.
محافظت کردن از صدا های ضبط شده با قرار دادن پسورد.
قابلیت ارسال و آپلود صدا های ذخیره شده به سرویس های ابری مانند Dropbox و …

تغییرات آخرین نسخه v2.0.60:


* Call Recorder حالا از ضبط دو طرفه بدون نیاز به روت در اکثر دستگاه های سامسونگ اخیر پشتیبانی میکند. مانند : Note4, Note5, Note8, S5, S6 & S7, S8 و دستگاه هایی که به اندروید ۷ آپدیت شده اند.

تصاویر محیط برنامه:
 

باکس دانلود

برچسب ها :

مطالب مشابه