Big Hunter

Big Hunter


Big Hunter
شکارچی بزرگBig Hunter بازی شکارچی بزرگ توسط استودیوی KAKAROD INTERACTIVE برای پلاتفرم اندروید و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر و تا کنون بیش از ۱۰ میلیون بار دانلود شده و امتیاز ۴.۲ را کسب نموده است . در این بازی شما نقش رئیس قبیله ای را بازی می کنید که گرفتار خشکسالی و قحطی شده است و شما به عنوان رئیس قبیله وظیفه تهیه غذا و سایر مایحتاج مردم را دارید . لازم به ذکر است که در بازی فوق شما مردم قبیله خود را نخواهید دید و تنها در آغاز بازی داستان برای شما بازگو می گردد. شما باید به شکار ماموت های غول پیکر بپردازید تا با استفاده از گوشت آنها در مقابل قحطی مقاومت کرده و زنده بمانید. شما باید روزانه به شکار ماموت بپردازید و ‌شیوه ی شکار ماموت ها در هر روز تغییر می کند . به طور مثال برخی از روزها با تعداد نیزه مشخص و یا زمان معین و …. کلید موفقیت در طول بازی وارد کردن ضربات مداوم به ماموت می باشد، ضربات ابتدایی دارای امتیاز کمتری می باشند . چنانچه در مراحل بازی بدون خطا رفتن هیچ تیری به ماموت ضربه وارد نمایید قادر خواهید بود ظرف چند ثانیه آن مرحله را تمام کنید در کل ۳ حالت مختلف در بازی وجود دارد .

در حالت اول شما دارای تعداد محدودی نیزه می باشید باید با استفاده از تعداد مشخصی از آنها ماموت را شکار نمایید.
در حالت دوم زمان شما محدود بوده و باید طی زمان مشخص شده ماموت را شکار نمایید.
در حالت سوم که از سایر حالت ها مشکل تر می باشد شما باید با تعداد نیزه های محدود و در مدت زمان معین ، فقط به نقاط مشخص شده بر روی بدن ماموت ضربه وارد نمایید .

طرفداران بازی Big Hunter بازی dino hunter deadly shores و بازی deer hunter classic را نیز دانلود نموده اند. اپی فا نسخه معمولی + نسخه مود بازی را برای دانلود رایگان شما عزیزان مهیا کرده است. اگر از علاقمندان به بازی های شکار هستید، این بازی فوق العاده را تجربه کنید. شما می توانید پس از مشاهده تصاویر بازی در صورتی که توجه اتان را جلب نمود، آن را بصورت رایگان از اپی فا دانلود نمایید. با این بازی شما ساعت ها پای دستگاه خود میخکوب خواهید شد.

ویژگی های بازی Big Hunter :

– وجود ۱۰۰ مرحله از آسان تا بسیار دشوار .
– گرافیک ساده و جذاب .
– موسیقی بازی به سبک سازهای قبایل آفریقایی .

تغییرات نسخه ی 2.8.5 :
- اضافه شدن ویژگی های جدید.
- بهینه سازی بخش های مختلف بازی.

ویژگی های نسخه مود بازی:

– خرید رایگان .
– باز بودن حالت : Rhino .
– حذف تبلیغات .

تصاویری از محیط بازی


برچسب ها :

مطالب مشابه