Batman Ice Age
 

Batman Ice Age

 

 Batman Ice Age


 

بتمن در عصر یخبندان


در بازی آنلاین عصر یخبندان بتمن Batman Ice Age شما باید در یک زمستان سرد و یخ زده در شهری بزرگ و وحشتناک  به نام Gotham  به مبارزه با تبهکاران سنگدل بپردازید و با پاک سازی شهر از وجود آنها آرامش را به شهر  گاتام باز گردانید .

شب ها هیچ جنبنده ای در خیابان های  شهر یخ زده  گاتام عبور و مرور نمی کند و جز صداهای مهیب و جنایتکاران و تبهکاران وحشی چیز دیگری دیده و شنیده نمی شود. در بازی Batman Ice Age  شما با  تبهکاران مختلف و متنوعی مواجه می شوید. هر گروه از این تبهکاران  شگرد و تاکتیک های رزمی مخصوص به خود را دارند ، به همین دلیل برای غلبه کردن بر آنها شما نیز نیاز به استفاده از تکنیک های مختلف خواهید داشت .

Batman Ice Age

در این بازی دشمنان با سرعت ، از همه سو به شما هجوم می آورند و شما باید با استفاده از سلاح هایی که در اختیار دارید  ، با دقت و  سرعت عمل زیاد با آنها مقابله نمایید . در هر مرحله از بازی دشمنان  وحشی تر و قدرتمند تری به بازی اضافه اضافه  می شوند . جهت ضربه با مشت از کلید CTRL استفاده نمایید . با فشردن همزمان کلید جهت نمای سمت بالا و CTRL می توانید همزمان به بالا پریده و ضربه وارد نمایید ، تا راحت تر و سریعتر دشمنان را نابود نمایید . با تناسب به تعداد تبهکارانی که از بین  می برید امتیاز بیشتری را کسب خواهید نمود .

باکس دانلود

برچسب ها :

مطالب مشابه