Arrow.io

Arrow.io


Arrow.io
پیکانArrow.io یک بازی بسیار محبوب و سرگرم کننده می باشد با گیم پلی اعتیاد آور که توسط استودیوی مطرح DaXingXing ساخته شده و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گرفته است. در این بازی شما باید یک پیکان لغزنده را در هزار تو با انگشت خود کنترل کنید و حواستان را جمع کنید به دیوارهای نخورید، این بازی مانند بسیاری دیگر از بازی ها در آن رکورد شما مهم می باشد پس رکورد بی نظیری در بازی Arrow برای خود به جا بگذارید. با پیشروی در بازی و کسب امتیازات، طول دم دراز پیکان شما بیشتر خواهد شد ، بنابراین کنترل کردن اروو لحظه به لحظه برای شما سخت تر می شود. دقت و سرعت عمل در این بازی بسیار مهم می باشد پس با حرکت سریع انگشتان کنترل پیکان را بر عهده بگیرید الماس و امتیاز کسب کرده و با تیر و کمانی که بر دست دارید به سمت دشمنان خود شلیک کنید و تمام موانع را از سر راه خود بردارید. اگر دنبال یک بازی سرگرم کننده در اوقات فراغت خود هستید این بازی را از دست ندهید.

به بازدید کنندگانی که به بازی Arrow.io علاقه دارند سفارش می کنیم تا از بازی reversi و بازی 1line one stroke puzzle game نیز بازدید به عمل آورند. اپی فا نسخه معمولی + نسخه مود + دیتا بازی را به منظور دانلود بازدید کنندگان عزیز آماده نموده است. سفارش می کنیم که دوست داران سبک بازی های فکری به هیچ وجه این بازی را از دست ندهند. شما می توانید پس از مشاهده تصاویر و تریلر بازی در صورتی که توجه اتان را جلب نمود، آن را بصورت رایگان از اپی فا دانلود نمایید. مطمئنا شما از این بازی لذت خواهید برد.

ویژگی های بازی Arrow.io :

– راحت اجرا شدن بر روی تمامی گوشی ها
– گیم پلی ساده و اعتیاد آور
– بدست آوردن امتایر در بازی و کسب الماس
– انجام بازی به دو صورت آنلاین و آفلاین که در حالت آفلاین بازی شما با هوش مصنوعی پلی خواهید داد و در حالت آنلاین گیم با کاربران دیگر در سراسر دنیا به رقابت خواهید پرداخت
– دارای حجم کم محیطی پویا و صداگذاری بسیار عالی

تغییرات نسخه ی 1.2.2 :
- اضافه شدن ویژگی های جدید.
- بهینه سازی بخش های مختلف بازی.

ویژگی های نسخه مود :
- دارای پول بی نهایت.
- باز شدن تمام قفل ها.


مشاهده تریلر بازی
تصاویری از محیط بازی


برچسب ها :

مطالب مشابه